Darmowy nocleg na czas kursu! - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel

Darmowy nocleg na czas kursu!

Śpij za darmo poczas kursu!

Nie od dziś wiadomo że wrzesień to NAJLEPSZE miesiące na naukę kitesurfingu i windsurfingu na Półwyspie Helskim!

 

Dlaczego? Powody są trzy:

 

 • Duże szanse na doskonałe warunki wiatrowe
 • Brak tłoku na wodzie - bezpieczniej i szybciej postawisz swoje pierwsze kroki
 • DARMOWY NOCLEG do kursu lub wypożyczenia - dobrze widzisz! Przyjeżdzasz na kurs i śpisz za darmo w komfortowych pokojach z widokiem na zatokę w naszej bazie!

 

O co chodzi:

 

 • rezerwujesz w EASY Surf Center szkolenie lub wypożyczenie o kwocie minimum 800 pln w terminie objętym promocją
 • w zamian dostajesz 7 dni DARMOWEGO zakwaterowania dla 2 osób w nowiutkich, komfortowych pokojach na terenie naszej bazy. 

 Termin promocji:

01. - 15. września 2017

 

Gdzie śpimy:

 

 • promocja obejmuje nocleg w pachnących, przytulnych pokojach 6 osobowych na terenie naszej bazy. Każdy pokój ma 3 łóżka 2 piętrowe o standardowym wymiarze 90x200, stolik, schowki na ubrania, półki.
 • w pokojach śpimy na zasadach podobnych jak w schronisku, czyli dzielimy pokój z innymi uczestnikami kursu. Chyba, że obłożenie nie jest duże, to staramy się aby udostępnić pokój na wyłączność. Jeśli koniecznie zależy Wam na posiadaniu pokoju na Waszą wyłączność to konieczna będzie dopłata za "puste łóżka" czyli 40 zł / miejsce / doba.
 • w ramach promocji pokrywamy za Was opłaty kempingowe
 • dodatkowe płatne parkowania samochodu - 15 zł / doba, pod warunkiem wolnych miejsc.

 

 

 

UWAGA - liczba miejsc mocno ograniczona - ZAREZERWUJ teraz!

PAMIĘTAJ! Rezerwując kurs w uwagach dodatkowych wpisz informację "DARMOWY NOCLEG"

 

 

1. Przedmiotem promocji jest 7 dni (6 noclegów) darmowego zakwaterowania w max. 6 osobowych pokojach na terenie bazy EASY Surf Center. Zakwaterowanie odbywa się w trakcie trwania zarezerwowanego szkolenia.

2. W ramach promocji wliczone są opłaty kempingowe dla 2 osób za wyjątkiem wjazdu samochodu.

3. Aby wziąć udział w promocji należy zarezerwować dowolne usługi świadczone przez EASY Surf Center objęte promocją, wymienione w punkcie 9 regulaminu, na łączną kwotę minimum 800 zł.

4. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zaliczki, najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od daty rezerwacji szkolenia.

5. Aby promocja była ważna zarezerwowane usługi muszą być wykorzystane przez co najmniej jedną osobę korzystającą z danej usługi.

6. Minimalna kwota zamówionych usług może być rozłożona na maksymalnie 2 osoby (np. 2 kursy po 400 zł). W takim przypadku darmowe zakwaterowanie przypada 2 osobom, na które zostały zakupione usługi.

7. Darmowe zakwaterowanie przysługuje w terminie, w którym zarezerwowano usługę.

8. Terminy objęte promocją: 01.-15. września 2017

9. Usługi objęte promocją

 

WINDSURFING:

 • lekcje indywidualne
 • kursy indywidualne
 • kursy grupowe (w przypadku zebrania minimum 3 osobowej grupy)
 • kursy dla dzieci
 • wypożyczenie sprzętu

KITESURFING*:

 • Kurs kitesurfingu IKO 1
 • Kurs kitesurfingu IKO 2
 • Kurs kitesurfingu IKO 3
 • Kurs kitesurfingu IKO 1+2
 • Kurs kitesurfingu IKO 1+2+3
 • Indywidualne lekcje kitesurfingu
 • wypożyczenie sprzętu

 

*Kitesurfingowe kursy grupowe odbywają się wówczas tylko, gdy w danym terminie zbierze się minimalnie 2 osobowa grupa. W przypadku nie zebrania 2 osobowej grupy należy dokonać dopłaty do kursu indywidualnego.

10. Promocja jest ograniczona terminami obowiązywania promocji oraz dostępnością wolnych miejsc, miejscami na szkoleniach oraz ilością sprzętu posiadanego przez EASY Surf Center.

11. Rezerwując kursy wymienione w punckie 9, na zasadach niniejszego regulaminu należy w UWAGACH DODATKOWYCH wpisać treść "DARMOWY NOCLEG".

12. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami (takimi jak min. first minute czy promocja majowa/Boże Ciało).

13. EASY Surf Center zastrzega sobie prawo do zmiany w niniejszym regulaminie oraz odmówienia skorzystania z promocji z przyczyn niezależnych od organizatora.

14. W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych do odbycia szkolenia kitesurfingowego lub windsurfingowego, uczestnik otrzymuje voucher na niewykorzystane godziny, ważny BEZTERMINOWO.

15. W przypadku nieodbycia szkolenia z przyczyn niezależnych do szkoły EASY Surf Center uczestnikowi promocji nie przysługuje zwrot pieniędzy. Na niewykorzystaną usługę zostaje wystawiony voucher ważny BEZTERMINOWO.

Zapoznaj się z regulaminem noclegów w EASY SURF House

1. Niniejszy regulamin porządkowy zostaje wydany przez EASY SURF Chałupy 6 w celu zapewnienia porządku oraz bezpieczeństwa naszych klientów, jak i ich mienia. Niniejszy regulamin ustala jednocześnie zasady korzystania z pomieszczeń mieszkalnych (Surf House) znajdujących się na terenie bazy EASY SURF Chałupy 6.  
2. Poniższy regulamin wiąże wszystkie osoby korzystające z wyżej wymienionego zakwaterowania, zwanymi dalej gośćmi Surf House'u.
3. Pomieszczenia mieszkalne na terenie bazy wynajmowane są na doby. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy się o godzinie 11:00 dnia następnego.
4. Podczas wydania kluczy do Surf House'u po godzinie 22.00 pobierana będzie od gościa bezzwrotna, dodatkowa opłata manipulacyjna w wysokości 100 zł.
5. Gość na obowiązek zapoznania się z regulaminem Surf House'u dostępnym na stronie easy-surfcenter.pl
6. W celu zameldowania prosimy naszych gości o przedstawienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem (tj. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).
7. Opłata za nocleg w Surf House pobierana jest z góry według cen podanych podczas rezerwacji noclegu oraz obowiązującego cennika.
8. W przypadku niewykorzystania rezerwacji z przyczyn niezależnych od gościa, zaliczka wpłacona na poczet konkretnej rezerwacji jest bezzwrotna.
9. Zdawanie noclegu odbywa się do godziny 11.00. Oddanie kluczy po godzinie 11.00 skutkuje naliczeniem opłaty za dodatkową dobę użytkowania miejsca noclegowego zgodnie z cennikiem.
10. Osoby nie będące gośćmi Surf House'u (niezameldowane na okres pobytu) nie mogą przebywać w Surf House od godziny 22: 00 do godziny 7:00 dnia następnego.
11. W pomieszczeniach mieszkalnych należy zachować ciszę nocną od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia następnego.
12. Gość Surf House'u ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia, czy samego Surf House'u, które powstaną z winy umyślnej lub nieumyślnej gościa lub z winy osób go odwiedzających.
13. Gość Surf House'u zobowiązany jest uiścić kaucję zwrotną w wysokości 150 zł. Kaucja pobierana jest w dniu przyjazdu w biurze EASY SURF Chałupy 6 na terenie bazy. Kaucja stanowi zabezpieczenie roszczeń na poczet pokrycia ewentualnych szkód wynikających z niewłaściwego użytkowania miejsca noclegu przez Gościa lub osoby współużytkujące.
14. Kaucja jest zwracana Gościowi w całości w przypadku niestwierdzenia uszkodzeń w Surf House na moment zdania go pracownikowi EASY SURF Chałupy 6.
15. Na kaucję zostaje wydane Gościowi potwierdzenie jej przyjęcia.
16. Przykładowe koszty pokrywane z kaucji lub jej części:

- zgubienie klucza lub złamanie go w zamku - 100zł, 
- uszkodzenie klamki lub zamka w drzwiach – 100-150zł,
- zabrudzenie/poplamienie materiału siedziska/łóżka - 100zł,
- uszkodzenie lub zniszczenie blatu stołu 50-400zł
- uszkodzenie lub zniszczenie łóżka – 500 zł
- uszkodzenie okna 150 - nawet do 1000zł! (uwaga! okna są bardzo drogie)
- konieczność przywrócenia problematycznego klienta do porządku 50- 150zł,
- palenie oraz gotowanie wewnątrz Surf House'u jest zabronione. W przypadku stwierdzenia złamania tej zasady kaucja zabierana jest w całości.

17. Za kosztowności, pieniądze, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty pozostawione w pokoju lub na terenie bazy, EASY Surf Center nie ponosi odpowiedzialności.
18. Każdy z Gości Surf House'u zobowiązany są pozostawiać mokre pianki jak i cały sprzęt windsurfingowy i kitesurfingowy poza pomieszczeniami noclegowymi.
19. Gość Surf House'u zdając miejsce noclegowe zobowiązany jest zdać je posprzątane, czyli w takim samym stanie w jakim dokonano jego odbioru. Za zdanie nieposprzątanego Surf House'u pobierana z kaucji będzie opłata – 50 zł.
20. Wpłata zaliczki lub całości opłaty za nocleg równoznaczna jest z akceptacją regulaminu.


 

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top