Stand Up Paddle - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel

EASY/Surf Egypt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

odwiedź

EASY/Surf Chałupy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

odwiedź

EASY/Surf Travel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

odwiedź

Stand Up Paddle

SUP TO NIE JEST ZWYKŁA DESKA Z WIOSŁEM!

Co to jest Stand Up Paddle?

Wypowiedz te słowa po Hawajsku: Hoe he'e nalu i poczuj się wolny latem, bez względu na warunki, czy jest wiatr czy go nie ma, czy woda jest płaska, czy są fale!

Forma tego sportu wywodzi się z Hawajów, powstała z wyniku połączenia surfingu z kajakiem i na skutek potrzeb Instruktorów surfingu z Waikiki ganiających za swoimi grupami wiecznie rozproszonych kursantów (stąd druga lokalna nazwa “Beach Boy Surfing”), a ponieważ wszyscy wiemy, że “potrzeba jest matką wynalazków” SUP szybko stał się popularny wśród wszystkich, którzy po prostu chcieli się bawić.

To właśnie dzięki większej desce z dobrze wyprofilowanym, lekkim wiosłem na różne warunki o różnych długościach każdy może się w bardzo łatwy sposób poruszać na falach, łapać większą równowagę, stabilność i pewność, co bardzo dobrze przekłada się na windsurfingowo - kitesurfingowe umiejętności.

 

Health And Fitness:

SUP nie jest zwykłą deską z wiosłem, jeśli przez moment ktoś z Was tak pomyślał. Jeśli ktoś chce może przeżyć prawdziwy relaks, odprężyć się, wsłuchać w naturę, posłuchać plusku wody i osmagać słońcem, to forma Jogi na wodzie.

Jeśli natomiast ktoś chce bardzo intensywnie spędzić swój czas na urlopie, z SUP będzie dokładnie tak samo, jak w siłowni, tyle, że dużo przyjemniej, wystarczy przyspieszyć wiosłowanie i badać górną granicę swojego tętna. Przy uprawianiu tego sportu pracuje 100% mięśni.

SUP jest także świetną zabawą dla dzieci i młodzieży, nie każde z dzieci jest już gotowe na zabawę z windsurfingiem czy kitesurfingiem, możesz więc zacząć dziecko oswajać z deską i wodą przy użyciu SUP. Wtedy na pewno się przekona do każdego innego sportu wodnego.

Sprawdź ofertę

Wybierz właściwy kurs

Kliknij rezerwuj

Wypełnij formularz

Zarezerwuj sprzęt dla siebie!

  1h 1 dzień
Wypożyczenie deski SUP 1h35 zł 1dzień140 zł

 

Cena zawiera

  • Wypożyczenie deski SUP wraz z wiosłem

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top