Grecja / Limnos / EASY SURF Keros
EASY SURF/pl/O nas/EASY SURF/EASY SURF Keros

EASY SURF Keros

ZNAJDZIESZ NAS NA WYSPIE LIMNOS

EASY SURF Keros powstaje na malowniczej, nieodkrytej jeszcze przez masową turystykę, greckiej wyspie na Morzu Egejskim. Jest to najnowszy projekt sieci EASY SURF, działającej od 2001 roku. Przez lata podróży z deską i latawcem w najdalsze zakątki naszego globu szukamy miejsc spełniających nasze bardzo restrykcyjne wymagania, które musi spełnić miejsce, aby określić je mianem DOSKONAŁEGO SPOTU.


Takim właśnie miejscem jest zatoka Keros. Krystalicznie czysta, turkusowa woda, stały wiatr Meltemi, płytka i płaska woda oraz fale idealnie nadające się do pierwszego kontaktu z pływaniem wave sprawiają, że ciężko w Europie znaleźć drugie równie uniwersalne miejsce do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Jeśli do tego dodamy niepowtarzalny, wciąż jeszcze “dziki” i niezadeptany przez turystów klimat wyspy, pyszne jedzenie oraz to, że dolecimy tu w 2-3 godziny z większości europejskich miast sprawi, że EASY SURF Keros stanie się miejscem, do którego będziecie wracać.


Specjalizujemy się w kursach windsurfingu i kitesurfingu. Prowadzimy szkolenia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Organizujemy PROGRESS Campy, warsztaty freestyle oraz wypożyczamy sprzęt. Sporty wodne to nie tylko nasza pasja, ale przede wszystkim praca, którą traktujemy serio i staramy się zapewniać naszym klientom wymarzone wakacje. Zaufało nam już tysiące klientów, mamy nadzieję że do nich dołączysz!

EASY SURF Keros działa od końca maja do połowy października.

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top