PROGRESS CLUB: darmowe zajęcia freestyle w EASY SURF Chałupy 6 - zapisz się! - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

PROGRESS CLUB: darmowe zajęcia freestyle w EASY SURF

O co chodzi?

W każdym sporcie, jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz trenować z lepszymi od siebie. To oni dają Ci najlepsze wzorce i mega motywację! 

Dlatego od tego sezonu ruszamy z PROGRESS CLUBEM, gdzie będziesz mógł trenować pod okiem naszego head instruktora i Mistrza Polski Instruktorów - Grzegorza Łopusiewicza. Udział w zajęciach jest darmowy! Będziemy je organizować przez cały sezon, raz w tygodniu w wietrzny dzień na kempingu Chałupy 6. Po treningu na wodzie, czeka Cię wieczorna wideo analiza Twoich postępów.

 

Dla kogo?

Trening w PROGRESS KLUBIE to zajęcia dla osób, które pływają min. na poziomie IKO 3. Czyli potrafią wrócić w to samo miejsce, pływać pod wiatr. Bez tych umiejętności nie będziesz w stanie pływać w pobliżu instruktora i szybko znikniesz jego pola widzenia. Jeśli chcesz podszlifować te podstawowe umiejętności - zapisz się na kurs IKO 3. First things first ;)

Do klubu może dołączyć KAŻDY, zajęcia są BEZPŁATNE. Należy jedynie posiadać własny sprzęt. Ze względu na charakter zajęć ("na prognozę") w szczególności zachęcamy do udziału stałych bywalców kempingu Chałupy 6. 

Nie ma limitu zajęć - możesz przyjść jednorazowo, a możesz też uczestniczyć w każdych!

 

Czego można się nauczyć? 

W zależności od warunków wiatrowych i poziomu uczestników, program treningu będzie ustalany na początku zajęć. To, czego chcielibyśmy Was nauczyć, to:

 • wysokie skoki
 • podstawowe triki: backroll, transition, frontroll, railey, graby, board offy
 • bardziej zaawansowane trików: kiteloop, darkslide, handlepassy 
 • pływanie na desce kierunkowej (wave)
 • pływanie na desce foil 
 • ogólna poprawa techniki pływania na kitesurfingu
 • podstawy ścigania się na deskach twin tip

 

Jak to wygląda?

Wspólne treningi będą prowadzone w formie warsztatów. Zaczynają się od umówienia danego manewru (teoria) i odpowiednio dobranych ćwiczeń przygotowujących (praktyka). Potem schodzicie na wodę, gdzie pod okiem trenera, próbujecie opanować nowy trik.

Sesja jest nagrywana na wideo, dzięki czemu można później przeanalizować każde Wasze podejście i wyeliminować błędy. 

Każdy nowy trik jest szczegółowo omawiany i rozkładany na „czynniki pierwsze”. Dzięki zrozumieniu teorii i odpowiednim ćwiczeniom, szkolenie jest bardzo efektywne. Z kolei analiza wideo to jedna z najbardziej pomocnych form przy nauce nowych elementów.

Z naszego wieloletniego doświadczenia z prowadzenia zajęć w formie warsztatów wiemy, że zajęcia grupowe przynoszą doskonałe efekty – grupa wzajemnie nakręca się i motywuj do robienia postępów.

 

Jak? Gdzie? Kiedy?

Wspólne treningi będą odbywały się przez cały sezon w bazie EASY SURF na kempingu Chałupy 6. Zajęcia zorganizujemy w pierwszy wietrzny dzień każdego tygodnia. Zapisz się do klubu - kliknij "REZERWUJ" w poniższej tabeli i podaj swoje dane kontaktowe. Będziemy informować Cię na bieżąco (przez mail i SMS) o terminach treningów!

DARMOWE zajęcia freestyle z Mistrzem Polski Instruktorów - Grzegorzem Łopusiewiczem! Ucz się od najlepszych!

Kto prowadzi zajęcia?

Grzegorz Łopusiewicz – nasz bosman, head instruktor w EASY SURF. Grzesiu to instruktor IKO z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Szkolił nie tylko na polskich, ale i wielu światowych spotach min. w Brazylii, Egipcie, na Zanzibarze, Fuerteventurze czy w Meksyku. Grzesiu uczestniczy aktywnie w zawodach kitesurfingowych - w 2019 roku został Mistrzem Polski Instruktorów oraz dwukrotnie wygrał zawody GO BIG. HBO GO na Półwyspie Helskim. Brał również udział również w słynnych zawodach snowkite – Redbull Ragnarok.

Dlaczego wybrać EASY SURF:

 1. Spot

  Szkolenie na jednym z najlepszych spotów w Europie. Duży akwen z płaską i płytką wodą!

 2. Doświadczenie

  Kilkanaście lat doświadczenia, szkoły EASY SURF w różnych miejscach na świecie (Chałupy, Jastarnia, Grecja, Egipt) oraz własne biuro podróży organizujące wyjazdy w najdalsze zakątki świata. Znamy się na tym co robimy :)

 3. Trener

  Zajęcia prowadzi Grzegorz Łopusiewicz - nasz szef wyszkolenia i licencjonowany instruktor PZKite oraz IKO, który doświadczenie zbierał w Brazylii, na Zanzibarze, Fuerteventurze czy Meksyku. Mistrz Polski Instruktorów oraz dwukrotny zwycięzca zawodów GO BIG!

Zarezerwuj online

PROGRESS CLUB raz w tygodniuZA DARMO  Wymagany własny sprzęt oraz umiejętność pływania pod wiatr
Nazwa kursu   Grupowo Dodatkowe Info

Cena zawiera

 • darmowe sesje szkoleniowe z Grzegorzem Łopusiewiczem

Cena nie zawiera

 • wypożyczenia sprzętu - zajęcia na własnym sprzęcie

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

Bądź przygotowany - ważne informacje przed kursem
 • Przy ustalaniu godziny zajęć bierzemy pod uwagę prognozy wiatrowe oraz preferencje kursanta.
 • Wybierając się na kurs wind lub kitesurfingu nie zapomnij o: klapkach, kąpielówkach i ręczniku.
 • Zabierz ze sobą piankę jeśli masz lub wypożycz na czas kursu w naszej szkole.
 • Zobacz jak dojechać do naszej szkoły.
 • Jak znaleźć nocleg? - zerknij na tę stronę, być może szukasz właśnie tego!
 • Jeśli przyjeżdżasz samochodem pamiętaj, że w sezonie jest duży problem z wjazdem i parkowaniem na naszym kempingu. Najlepiej zrobisz zostawiając go na parkingu na przeciwko wjazdu na kemping Chałupy 6.
 • Jak dojść do bazy? Po wejściu na kemping Chałupy 6 skręć w prawo i idź do samego końca.
 • W szkole są przebieralnie oraz nieduże szafki zamykane na kluczyk. Na terenie szkoły jest także zewnętrzny prysznic, pod którym możesz spłukać się po wyjściu z wody oraz opłukać piankę.
 • Na kempingu są także prysznice i toalety, gdzie możesz wykąpać się po zajęciach.
 • Jeśli z powodów warunków pogodowych nie będziecie w stanie wykorzystać całego kursu to można ukończyć go w innym dowolnym terminie lub w innej naszej szkole np. w Egipcie czy na wyjazdach organizowanych przez nasze biuro EASY SURF Travel
 • Szkolenie na swoim sprzęcie - 15% zniżki

 

Warunki uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6

 1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

 2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zadatku, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zadatku.

 3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

 4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

 5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

 6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

 7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

 8. Szkoła EASY SURF Chałupy 6 nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Chałupy 6, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

 9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

 10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

 11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

 12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

 13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

 14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.

 15. W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy 6.
 16. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy 6. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

 17. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.
 18. Szkoła EASY SURF Chałupy 6, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

 19. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

 20. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6 możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

 21. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

 22. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: chalupy@easy-surf.com

 23. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

 24. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

 
Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:
EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... progress sam się nie zrobi...

#takeme2hel