PROGRESS Camp 2018 - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel

Tygodniowy Progress Camp z Grzegorzem Łopusiewiczem

Wbij wyższy poziom kitesurfingu!

Zastanawiasz się co zrobić, aby zacząć skakać tak wysoko jak Twoi znajomi ze spotu?

Może to jest ten moment kiedy przez głowę przechodzi myśl: "railey, graby, darkslide"?

Wpadnij do nas 18 sierpnia i weź udział w tygodniowy PROGRESS Campie z Grzegorzem Łopusiewiczem. Wystarczy kilka profesjonalnych wskazówek, trochę motywacji + video analiza i już po kilku godzinach na wodzie zaczniesz robić rzeczy, które jeszcze chwile temu, wydawały Ci się niemożliwe!

 

Dla kogo?

Progress Camp dedykowany jest dla osób dorosłych, które potrafią pływać na kitesurfingu na min. poziomie IKO 3. Co to znaczy? Otóż to, że potrafią minimum utrzymać wysokość i podpłynąć wyżej pod wiatr – są to umiejętności konieczne – bez ich opanowania, ciężko Wam będzie skorzystać ze szkolenia w formie warsztatów.

 

Dlaczego warto wybrać Progress Camp z EASY SURF Chałupy 6?

Ponieważ PROGRESS Camp to:

 • Zajęcia dopasowane do indywidualnego poziomu uczestników.
 • Zajęcia w max 6-osobowych grupach.
 • Codziennie 2-godzinne sesje treningowe, których program uzależniony jest od warunków wiatrowych.
 • Video i foto analizy przeprowadzane po zajęciach, które pomagają kursantom lepiej zrozumieć i wyeliminować popełniane błędy.
 • Profesjonalne podejście prowadzącego. Poza zajęciami stricte ukierunkowanymi na trenowanie nowych tricków, w programie także rozgrzewki oraz rozciąganie, które mają zapobiegać kontuzjom podczas treningów.
 • Materiały filmowe/zdjęciowe będą przekazywane kursantom by mogli do nich wracać w razie potrzeby.

 

Sprzęt

Na warsztaty możesz przyjść ze swoim sprzętem lub wypożyczyć go w naszej szkole.

 

Kto prowadzi zajęcia?

Grzegorz Łopusiewicz – nasz bosman, head instruktor w EASY SURF. Grzesiu to licencjonowany instruktor IKO z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym zebranym na wielu światowych spotach min. w Brazylii, na Zanzibarze, Fuerteventurze czy Meksyku. Grzesiu jest również instruktorem surfingu ISA oraz uczestniczy aktywnie w zawodach kitesurfingowych. Brał udział również w słynnych zawodach snowkite – Redbull Ragnarok.

   

Gdzie?

PROGRESS Camp odbędzie się na półwyspie Helskim. Płaska, płytka oraz ciepła woda, którą oferuje nam zatoka Pucka stwarza najlepsze w Polsce warunki do szkoleń kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie! Nasza baza – EASY SURF Chałupy 6 mieści się na największym kempingu - Chałupy 6. Graniczy on bezpośrednio z miejscowością Chałupy. Na kempingu znajduje się restauracja, sklep spożywczy oraz bankomat.

 

 

Kiedy?

Zapraszamy wszyskich średnio- i zaawansowanych kitesurferów w terminie 18 - 25.08.2018!

 

Zakwaterowanie

To Wam pozostawiamy wybór! W zależności od oczekiwań oraz Waszych możliwości finansowych przygotowaliśmy kilka opcji noclegowych. Zapoznajcie się z nimi.

 

Nocleg we własnym zakresie:

Możesz zarezerwować coś na"własną rękę" - TUTAJ możesz znaleźć kilka propozycji ofert pensjonatów, apartamentów oraz kwater prywatnych zlokalizowanych w odległości paruset metrów od naszej bazy - w miejscowości Chałupy.

 

Własny namiot:

Rozbity w pobliżu bazy EASY SURF na terenie kempingu Chałupy 6. Tak zwany "helski klasyk" czyli blisko wody i tanio :) Plusem namiotu jest to, że może to być Wasze własne M, którego nie musicie z nikim dzielić mając w ten sposób szansę na odrobinę intymności ;) 

Po przyjeździe na kemping będziecie musieli pokryć opłaty kempingowe związane z rozbiciem namiotu czyli opłata za osobę dorosłą, klimatyczne oraz opłatę za namiot (w zależności od jego wielkości). Jeśli przyjedziedcie sami z małym namiotem to będzie on Was kosztować w najdroższej opcji 255,50 zł za cały tydzień. Jeśli zbierzecie się z znajomymi i zrzucicie się na duży namiot to wyjdzie Was jeszcze taniej. 

WAŻNE: w sezonie wakacyjnym nie ma możliwości wjazdu autem na teren kempingu!  Auto można wtedy zaparkować np. na parkingu vis a vis wjazdu na kemping. 

  

Przyczepa kempingowa:

Istnieje opcja zakwaterowania w przyczepie kempingowej z innymi uczestnikami Campu. Przyczepa ma przedsionek, drewnianą podłogą. W przypadku rezerwacji przyczepy konieczna będzie wpłata kaucji 150 zł / osoba, którą zwrócimy Wam oczywiście, jeśli nic nie zepsujecie ;) Opłaty kempingowe są w cenie.

 

 

Wyżywienie

Dajemy Wam możliwość wyboru:

1. 3 smaczne posiłki dziennie w restauracji na terenie kempingu - dopłata 420 zł !!

2. Własne wyżywienie 

  

Gdy nie ma wiatru to? 

Przygotowaliśmy dla Was inne atrakcje sportowe, organizowane gdy nie ma odpowiednich warunków do przeprowadzenia warsztatów lub w czasie między zajęciami:

 • Wakeboarding 
 • Zajęcia teoretyczne z bezpieczeństwa i prawa drogi
 • Surfing
 • SUP - Stand Up Paddling
 • Atrakcje motorowodne

Sprawdź ofertę

Wybierz właściwy kurs

Kliknij rezerwuj

Wypełnij formularz

Weź udział w Progress Campie!

Nazwa kursu Własny Nocleg / Namiot

Przyczepa kempingowa

Dodatkowe info 
PROGRESS Camp na swoim sprzęcie 500 zł 900 zł  
PROGRESS Camp na naszym sprzęcie 999 zł 1399 zł  

 

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w przypadku przyczepy kempingowej,
 • warsztaty Progress Camp (ze sprzętem lub bez sprzętu w zależności od wybranej opcji),
 • zajęcia alternatywne w przypadku braku wiatru,
 • lekcję intro z surfingu.

Cena nie zawiera

 • opłat kempingowych w przypadku zakwaterowania we własnym namiocie - zgodnie z aktualnym cennikiem kempingu, 
 • wyżywienia - opcjonalnie - w restauracji na terenie kempingu -  420 zł / tydzień - 3 posiłki dziennie,
 • dojazdu,
 • wypożyczenia pianki - 50 zł / tydzień
 • wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego (w zależności od wybranej opcji)
 • ubezpieczenia NNW

 

Jak zarezerwować?

Kliknij w przycisk rezerwuj  i wypełnij formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z numerem konta na które musisz w ciągu 7 dni przelać 200 zł zaliczki - w przeciwnym razie twoja rezerwacja nie jest ważna! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu.

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6

 

1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zaliczki. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zaliczki, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zaliczki.

3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zaliczki następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

8. Szkoła EASY SURF Chałupy 6 nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Chałupy 6, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie. 
W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy 6.

15. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy 6. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

16. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.

17. Szkoła EASY SURF Chałupy 6, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

18. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

19. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6 możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

20. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:
EASY SURF Michał Lussa
ul. Warszawska 39/41, 61-028 Poznań
NIP: 5562588001
REGON: 364415800


 

Masz pytania o Progress Camp i dostępność miejsc? 

Zadzwoń do nas: +48 513 020 574 -  lub napisz do nas: chalupy@easy-surf.com 

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top