Progress Club w EASY SURF Chałupy 6 - zapisz się! - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Promocje/Progress Club w EASY SURF Chałupy 6

Progress Club w EASY SURF Chałupy 6!

Znudzony pływaniem lewo-prawo? Chciałbyś się czegoś nauczyć ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok?

Potrzebujesz motywacji? Popływałbyś na foilu albo na desce wave? 

Zapisz się do Progress klubu w EASY SURF Chałupy 6 i bierz udział we wspólnych sesjach treningowych

 

ZUPEŁNIE ZA DARMO!

 

O co chodzi?

W każdym sporcie, jeśli chcemy coś osiągnąć należy trenować z lepszymi od siebie. Po co? By czerpać wzorce, uczyć się i wzajemnie się motywować. 

Dlatego od tego sezonu ruszamy z PROGRESS KLUBEM. Zapisz się, zupełnie za darmo i trenuj z nami pod okiem naszego head instruktora Grzegorza Łopusiewicza. Planujemy przez cały  sezon, raz w tygodniu w wietrzny dzień spotykać się na wspólnym treningu kite prowadzonym przez Grzesia na kempingu Chałupy 6. Prócz treningu na wodzie wieczorem będą odbywały się video analizy z Waszych postępów.

 

Dla kogo?

Trening w PROGRESS KLUBIE dedykowany jest dla osób, które potrafią pływać na kitesurfingu na min. poziomie IKO 3. Co to znaczy? Otóż to, że potraficie minimum utrzymać wysokość i podpłynąć wyżej pod wiatr – są to umiejętności konieczne – bez ich opanowania, ciężko Wam będzie skorzystać ze szkolenia w formie warsztatów. 

Do naszego klubu może dołączyć KAŻDY, zajęcia są BEZPŁATNE, jedynie należy posiadać własny sprzęt. Ze względu na charakter zajęć "na prognozę" w szczególności zachęcamy do udziału stałych bywalców kempingu Chałupy 6. 

Możesz przyjść na jedne zajęcia... a możesz być na każdych!

 

Czego można się nauczyć? 

W zależności od warunków na wodzie i poziomu uczestników treningu program szkolenia i trików będzie dopasowywany na początku zajęć. Planujemy uczyć się:

  • wysokich skoków
  • podstawowych trików: backroll, transition, frontroll, railey, graby, board offy
  • bardziej zaawansowanych trików: kiteloop, darkslide, handlepassy 
  • pływania na desce kierunkowej (wave)
  • pływania na desce foil 
  • ogólnej poprawy techniki pływania na kitesurfingu
  • podstaw ścigania się na deskach twin tip


Kiedy?

Wspólne treningi będą odbywały się przez cały sezon w pierwszy wietrzny dzień każdego tygodnia. Zapisz się, a my będziemy mailowo i SMS'owo powiadamiać się o terminach zajęć. 

 

Gdzie?

W bazie EASY SURF na kempingu Chałupy 6.

 

Kto prowadzi zajęcia?

Grzegorz Łopusiewicz – nasz bosman, head instruktor w EASY SURF. Grzesiu to licencjonowany instruktor IKO z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym zebranym na wielu światowych spotach min. w Brazylii, na Zanzibarze, Fuerteventurze czy Meksyku. Grzesiu jest również instruktorem surfingu ISA oraz uczestniczy aktywnie w zawodach kitesurfingowych. Brał udział również w słynnych zawodach snowkite – Redbull Ragnarok.

 

Jak to wygląda?

Wspólne treningi będą prowadzone w formie warsztatów. Zaczynają się od krótkiego wstępu teoretyczno - praktycznego omawiającego dany manewr, następnie schodzimy na wodę gdzie pod okiem trenera i jego wsparciem motywacyjnym próbujemy opanować nowy trik. Podczas sesji na wodzie zbieramy materiał video, który po zajęciach jest wspólnie omawiany.

Z naszego wieloletniego doświadczenia z prowadzenia zajęć w formie warsztatów wiemy, że zajęcia grupowe przynoszą doskonałe efekty – grupa wzajemnie nakręca się i motywuj do robienia postępów.

Każdy manewr / trik omawiany jest szczegółowo i rozkładany na „czynniki pierwsze” poprzedzone ćwiczeniami przygotowawczymi, dzięki czemu nauka jest bardzo efektywna.

Video analiza, czyli filmowanie Waszych prób na wodzie pomaga wyeliminować błędy, dopracować styl i lepiej zwizualizować dany trik.

 

Jak się zapisać? 

Kliknij "REZERWUJ" w poniższej tabeli i podaj swoje dane kontaktowe. Będziemy Cię informować na bieżąco mailowo i SMS'owo o terminach kolejnych treningów!

 

Dołącz do Progress Klubu - za darmo!

Zajęcia odbywają się w okresie od lipca do końca sierpnia :)

Nazwa kursu Grupowo   
Zapisz się do Progress Klubu raz w tygodniu0 zł

 

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top