Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel - Kontakt

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

EASY Safe School!

Cieszymy się, że sezon 2020 już nadszedł! Działamy od 8 maja i staramy się zapewniać 100% możliwości naszej bazy! Nie lekceważymy jednak aktualnej sytuacji w świecie i bardzo zadbaliśmy o odpowiednie zabezpieczenie w tym szczególnym okresie. Chcemy, żebyście mogli mimo wszystko bez trosk i w komfortowych warunkach uprawiać sporty wodne. Podchodzimy do sprawy odpowiedzialnie i nie chcemy doprowadzić do rozprzestrzenienia się wirusa. Dlatego podjęliśmy wiele kroków, byście czuli się bezpiecznie i realizowali swoje pasje i marzenia.

 

"Antywirusowe" rozwiązania w sezonie 2020:

 • wszystkie nasze pomieszczenia oraz miejsca noclegowe (przyczepy i pokoje Surf House) będą codziennie ozonowane! Zakupiliśmy specjalny, wysoce wydajny generator ozonu, który w ok. 10 min. zabija wszystkie bakterie i wirusy. Biuro i inne zamknięte pomieszczenia będą ozonowane raz dziennie, a miejsca noclegowe przy każdej wymianie turnusu (na życzenie klientów możemy również wykonywać ten zabieg codziennie),
 • w każdym pomieszczeniu i przyczepie w bazie będą umieszczone zbiorniki z żelem antybakteryjnym,
 • wszystkie powierzchnie kontaktowe: klamki, blaty itd. będą na bieżąco sterylizowane,
 • pokoje i przyczepy przy każdej zmianie turnusu będą sterylizowane i ozonowane,
 • na czas zamknięcia naszej przebieralni, przygotowany zostanie specjalny boks na świeżym powietrzu do przebierania się na zewnątrz; przygotujemy też kilka szafek na rzeczy na zewnątrz. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak przychodzenie na zajęcia przebranym w piankę, bez rzeczy osobistych do przechowywania,
 • kursanci będą mieli przydzielone darmowe pianki na wyłączność - wydamy ją pierwszego dnia szkolenia i odbierzemy po jego zakończeniu. Kursant będzie samodzielnie dbał o piankę (płukał, suszył) i tylko on będzie z niej korzystał. Po zakończeniu użytkowania, pianki będą prane. Pianki dajemy darmowo tylko do szkolenia! Należy jedynie opłacić z góry kaucję, zwrotną po oddaniu pianki.
 • w biurze będzie mogła przebywać maksymalnie jedna osoba,
 • jednocześnie, dzięki naszej aplikacji, wizyty w biurze będą niemal zbędne - większość formalności będzie można załatwić zdalnie, łącznie z rejestracją i szybkim przelewem; procedura podpisywanie lekcji również będzie się odbywać poza biurem (na tablecie) - zobacz, jak to zrobić!
 • osoby wypożyczające sprzęt, również nie będą musiały korzystać z biura - za pomocą własnego telefonu zarejestrują się w naszym systemie i bezpośrednio zgłoszą po sprzęt do bosmana - na świeżym powietrzu,
 • spotkanie z instruktorem będzie odbywało się na świeżym powietrzu,
 • ze względu na ograniczanie dystansu, szkolenia będą w miarę możliwości odbywały się z zachowaniem bezpiecznej odległości instruktora od kursanta,
 • w czasie zajęć instruktorzy będą się komunikować z kursantem przez radio oraz będą nosić maseczki,
 • wszyscy pracownicy będą mieli codziennie mierzoną temperaturę,
 • sprzęt będzie dezynfekowany po każdym użytkowniku.

 

UWAGA: musisz zapowiedzieć swój przyjazd!

Bez tego pocałujesz klamkę, tzn. szlaban przy wejściu na Chałupy 6. Ze względów bezpieczeństwa osoby z zewnątrz nie są wpuszczane na teren kempingu, dlatego musimy wcześniej zgłosić Cię, jako naszego klienta. Jeżeli jesteś już zdecydowany za konkretny kurs, wykup go przez naszą stronę (w ten sposób dostaniemy informację o Twoim planowanym pobycie). W innych przypadkach (wypożyczenie, niepewność, który kurs wybrać itp.) - skontaktuj się z nami: mailowo, telefonicznie lub przez messenger. W ten sposób unikniesz problemów przy wejściu na kemping i nie zmarnujesz cennych "wiatrominut" ;)

Rezerwuj bez ryzyka!

 • chcesz mieć pokój na spocie na wyłączność? Skorzystaj z promocji DARMOWY NOCLEG!
 • obozy dla dzieci, młodzieży i studentów bez zaliczki - zaklep miejsce już teraz!
 • kursy wind i kitesurfingu z gwarancją zwrotu i rabatem 10%!

 

Bezpieczna baza i komfortowe warunki! Zobacz, co przygotowaliśmy w sezonie 2020!

ZAPOZNAJ SIĘ, ZANIM WEJDZIESZ DO BIURA 

1. W biurze może przebywać TYLKO 1 OSOBA.
2. Po wejściu do biura NIEZWŁOCZNIE ZDEZYNFEKUJ RĘCE.
3. Wszystkie sprawy, które nie wymagają Twojej wizyty w biurze, staraj się załatwić za pośrednictwem telefonu: +48 513 020 574, maila: chalupy@easy-surf.com lub messengera.


A. PRZED WYJAZDEM DO EASY SURF CHAŁUPY 6

Jeśli wiesz jakim kursem jesteś zainteresowany, zarezerwuj go online przez naszą stronę www oraz skontaktuj się telefonicznie lub mailowo w celu otrzymania linku do płatności online za kurs. Po opłaceniu kursu, umów się na pierwsze zajęcia i spotkaj się bezpośrednio z instruktorem przed bazą. Zobacz krótkie wideo, jak wypełnić formularz rezerwacyjny!

B. JEŚLI BYŁEŚ U NAS W SEZONIE 2019

I PODPISAŁEŚ WSZYSTKIE ZGODY FORMALNE, TO PRZEJDŹ DALEJ (PKT. D/E/F)! Nie zapomnij jednak powiadomić nas o swoim przyjeździe!

C. JEŚLI JESTEŚ U NAS PIERWSZY RAZ/BYŁEŚ U NAS 2 LATA TEMU LUB WCZEŚNIEJ

ZAREJESTRUJ SIĘ DO NASZEGO SYSTEMU za pomocą swojego smartfonu lub tabletu wystawionego na zewnątrz (zobacz wideo, jak to zrobić):

 • Wejdź na tę stronę/odblokuj tablet i kliknij przycisk „ROZPOCZNIJ”.
 • Podczas rejestracji obowiązkowo zaznacz 4 pierwsze zgody - są koniecznie do odbycia szkolenia.
 • Podpisz się palcem w szarym polu i kliknij przycisk REJESTRUJ na samym dole, by zakończyć rejestrację.
 • Skontaktuj się z nami, by powiadomić nas o swoim przyjeździe (w przeciwnym wypadku nie będziesz wpuszczony na kemping!).
 • Przejdź dalej do PKT. D/E/F!

D. CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA KURS/LEKCJE

 • Wejdź do biura i doprecyzuj, jakim kursem jesteś zainteresowany. Możesz też zadzwonić, napisać maila lub wiadomość na messengerze.
 • Zapłać za pomocą karty/gotówki lub szybkiego przelewu online.
 • Na kolejne zajęcia umawiaj się tylko przez telefon/mail/messenger.

E. CHCESZ WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT

 • Podejdź do bosmana i ustal z nim jaki sprzęt chcesz wypożyczyć oraz czy potrzebujesz pianki.
 • Zachowaj 2 metry dystansu.
 • Przebierz się w piankę i odbierz uszykowany dla Ciebie zestaw sprzętu.
 • Po pływaniu sprzęt oddaj bosmanowi. Pozostaw go w umówionym miejscu.
 • Aby zapłacić skontaktuj się z biurem (telefon, facebook, mail) by otrzymać link do płatności online dotpay.

F. WYPOŻYCZENIE PIANKI NA WYŁĄCZNOŚĆ

 • Zgłoś się do biura i wpłać kaucję za wypożyczenie pianki na wyłączność – 150 zł.
 • Piankę odbierz od bosmana.
 • Na zajęcia najlepiej przyjdź ubrany już w piankę a po użytkowaniu (na koniec kursu), piankę wysusz i zwróć naszemu bosmanowi.
 • Gdy oddasz piankę, zwrócimy Twoją kaucję.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah