Sprzęt Windsurfingowy i Kitesurfingowy - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY SURF Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/O nas/Sprzęt

Sprzęt Windsurfingowy i Kitesurfingowy

Podstawą szybkiej i skutecznej nauki jest dobry oraz dobrze dobrany sprzęt.

Dlatego w EASY SURF Chałupy 6 znajdziesz najnowszy, w większości wymieniany co roku, topowej jakości, sprzęt kitesurfingowy i windsurfingowy. Przez lata prowadzenia szkoleń wielokrotnie sprawdziliśmy jak duże są różnice w szybkości robienia postepów na nowoczesnym, najwyższej klasy, sprzęcie. Dlatego zanim zdecydujemy się na zaopatrzenie szkoły na kolejny sezon, testujemy sprzęt danego producenta tak, aby pływanie na nim było dla Was czystą przyjemnością :)

Zobacz jakie deski, żagle i latawce znajdziesz u nas w sezonie 2017.

Kitesurfing - Latawce i Deski Nobile Kiteboarding 

Zapewne nie każy z Was wie, że polska firma, mająca swoją siedzibę i fabrykę w Bielsku Białej produkuje...... jedne z najlepszych i najpopularniejszych na świecie desek i latawców kitesurfingowych Nobile. W tym roku Nobile świętuje 10 lecie produkcji sprzętu do kitesurfingu. Przez ten czas zdążyli "zawojować" cały świat swoimi deskami i latawcami. Zawodnicy pływający na sprzęcie Nobile zajmują czołowe miejsca w Pucharze Świata, a ich produkty zdobywają nagrody na targach oraz w czasopismach branżowych.

Jesteśmy dumni, że w sezonie 2017 możemy wspierać w 100% polską markę oraz szkolić Was na najwyższej klasy latawcach oraz deskach. EASY Surf Center jest również oficjalnym centrum testowym Nobile Kiteboarding. Zapraszamy na darmowe testy latawców, desek oraz chętnie służymy naszym doświadczeniem i pomocą w doborze i zakupie sprzętu.

Nasza baza wyposażona jest w:

  • latawce Nobile T5 w rozmiarach od 5.0 do 14.0
  • latawce Nobile 50fifty w rozmiarach od 10.0 do 14.0
  • deski Nobile T5, NHP, NBL, 50fifty, Flying Carpet

 

Windsurfing - deski Tabou i Fanatic oraz żagle Gaastra i Vandal Sails

Windsurfingowo EASY Surf Center od lat oddane jest w głównej mierze jednemu producentowi sprzętu - firmie Gaastra / Tabou oraz ich marce Vandal Sails. Firma ta jest jedną z największych na rynku windsurfingowym produkującą deski i żagle, na któych co roku wygrywane są zawody rangi Pucharu Świata. Vandal, którego żagle głównie zasilą w tym roku naszą sprzętownię to świeża, designerska marka oparta na żeglarskim doświadczeniu siegającym XIX w.! Kolorowe i rzucające się w oczy żagle, które w tym roku znajdziecie w bazie są dedykowane "młodym gniewnym" - łączą doskonałe parametry i wysoką wytrzymałość wynikającą ze stosowania wysokiej jakości materiałów. Taklujemy je na dobrych bomach i masztach o wysokiej zawartości węgla, dlatego dostajecie do szkolenia pędniki lekkie, które nie tylko łatwiej wyciągnąć z wody, ale też ułatwiające Wam wykonywanie manewrów!

W naszej bazie znajdziecie ponad 80 pędników w tym, najnowsze Vandale 2017:

  • żagle Vandal Enemy i Enemy HD w rozmiarach od 3.7 do 4.7
  • żagle Vandal Venture od 4.6 do 6.4
  • żagle Vandal Addict 7.0 i 7.5

 

Akcesoria - pianki Quiksilver/Roxy, kaski Pro-Tec, trapezy Vandal i Dakine

Żagle, dechy i latawce to nie wszystko. By robić postępy i być 100% zadowolonym z windsurfingu lub kite'a potrzebujecie czegoś więcej... To tylko z pozoru drobne szczegóły, ale w rzeczywistości to one stanowią o Waszym komforcie. Dlatego w naszej bazie zadbaliśmy także o właściwe akcesoria! Jesteśmy wyposażeni w nowiutką i pełną rozmiarówkę damskich pianek Roxy oraz męskich pianek Quiksilver - jednej z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych marek w świecie surfingowym! Do tego uzbroimy Was w wygodne i bezpieczne kaski Pro-Tec, a także trapezy Dakine oraz Vandal!

Gwarantujemy Wam, że podczas szkoleń w naszej bazie będziecie czuć się komfortowo!

Zobacz nasz sprzęt!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top