Wakeboarding Kursy Chałupy | Szkolenia i Nauka dla Początkujących i Zaawansowanych - EASY SURF

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Wakeboarding kursy Chałupy

Wakeboarding kursy Chałupy - ekscytująca przygoda na wodzie

Wakeboarding to coraz bardziej popularna dyscyplina wśród sportów wodnych. Kursy wakeboardingu w Chałupach tsą doskonałą propozycją dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w tej ekscytującej dziedzinie. Jest to sport, który łączy w sobie elementy wielu innych dyscyplin, takich jak kitesurfing, surfing, snowboarding i narty wodne. Co się dzieje, gdy weźmiemy najlepsze cechy tych sportów i połączymy je w jedno epickie doświadczenie? Otrzymujemy wakeboarding!

Nauka wakeboradu obejmuje teorię i praktykę, umożliwiając każdemu, niezależnie od doświadczenia, szybkie opanowanie podstaw i zrozumienie mechaniki sportu. Oprócz nauki techniki pływania, wakeboard poszerza również horyzonty w zakresie zagadnień związanych z bezpieczeństwem na wodzie oraz wyborem odpowiedniego sprzętu.

Wakeboarding - co to jest?

Wakeboarding to młodszy brat nart wodnych, kuzyn kiterusrfingu. Jednocześnie jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin ostatnich lat. W wakeboardzie pływasz na desce bardzo podobnej do tej kitesurfingowej, ale za liną. Ciągnie Cię nie latawiec, ale motorówka, skuter wodny lub wyciąg. Tych ostatnich przybywa w Polsce z każdym rokiem, dlatego pływa coraz więcej ludzi i co sezon odbywa się coraz więcej zawodów.

Kursy wakeboardingu w Chałupach to idealna alternatywa na bezwietrzne dni dla kitesurferów oraz każdego, kto zamiast siedzieć na plaży, woli poczuć trochę adrenaliny i dobrze się bawić!

Kurs wakeboardingu Chałupy - wybierz sesję dla siebie

Zajęcia podczas szkoleń wakeboardowych prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy z pasją dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc Ci jak najszybciej zrozumieć zasady wakeboardingu. 

15-minutowa sesja wake obejmuje:

 • 15 minut pływania za motorówką,

 • opiekę instruktora,

 • deskę,

 • piankę,

 • kamizelkę asekuracyjną, kask.

Godzinna sesja wake (max 6 osób) obejmuje:

 • 60 minut pływania za motorówką,

 • deskę,

 • pianki,

 • kamizelki asekuracyjne, kaski.

 Kurs indywidualny obejmuje:

 • 15-minutowy wstęp teoretyczny startu na wakeboardzie,

 • 2x15-minutowe sesje za motorówką z instruktorem,

 • deskę,

 • piankę,

 • kamizelkę asekuracyjną, kask.

Doskonała alternatywa na bezwietrzne dni i świetny wstęp do kitesurfingu!

Wakeboard Chałupy - kitesurfing bez latawca ;)

Wakeboarding jest świetnym uzupełnieniem kursu kitesurfingu i doskonałym przygotowaniem do pierwszych startów. Gdy nie ma wiatru, nasi kursanci ćwiczą je właśnie z deską wakeboardową pływając za motorówką. Technika jest niemal identyczna jak w przypadku kitesurfingu. Taka sesja podczas kursu wakeboardingu pomoże Ci się oswoić z pływaniem na desce, złapać odpowiednią pozycję ciała.

Także dla tych, którzy już pływają na kite'cie, wake jest świetnym treningiem. To bardzo bliskie sobie sporty i oswojenie manewru np. na wake'u, pomaga nam przenieść to na kite'a (i odwrotnie). Możesz ćwiczyć podstawowe elementy, jak wybicie z krawędzi, pływanie na switchu lub te bardziej zaawansowane tricki z krawędzi. 

Jednak przede wszystkim, wake to super zabawa dla każdego! Spróbuj sam!

UWAGA: Sesje - kursy wakeboardingu w Chałupach realizujemy w bezwietrzne dni. Prosimy potwierdzić telefonicznie dostępność motorówki.

Nie tylko wakeboard Chałupy - przeżyj z nami prawdziwą przygodę!

Oprócz kursów wakeboardingu w Chałupach oferujemy także inne szkolenia - sprawdź:

Pływając na wakeboardzie w Chałupach nie tylko rozwiniesz swoje umiejętności, ale także będziesz mógł cieszyć się pięknem polskiego wybrzeża. Poczuj jak to jest: swobodnie poruszać się po wodzie! Skontaktuj się z nami teraz, aby dowiedzieć się więcej o dostępności kursów i zarezerwować swoje miejsce już dzisiaj. Czekamy na Ciebie!

 

Sprawdź także nasze promocje na obozy windsurfing, kitesurfing 2024!

Zarezerwuj online -10%

 • zniżki
15-minutowa sesja wake 15 min89 złoszczędzisz: 9,9 zł
cena na miejscu: 99 zł
Sesja dedykowana dla jednej osoby
Kurs dla początkujących 45 min228 złoszczędzisz: 25,3 zł
cena na miejscu: 253 zł
Idealna opcja na rozpoczęcie przygody z wakeboardingiem
Godzinna sesja wake 60 min287 złoszczędzisz: 31,9 zł
cena na miejscu: 319 zł
Sesja dla jednej lub więcej osób (max 6 osób)
Nazwa Kursu Czas trwania Dodatkowe info

UWAGA: Sesje wake realizujemy w niewietrzne dni. Prosimy potwierdzić telefoniczne dostępność motorówki.

Cena zawiera

 • sesję wake za motorówką, zgodnie z wybraną opcją
 • instruktaż (dot. kursu dla początkujących)
 • niezbędny sprzęt: kask, kamizelkę, deskę

Cena nie zawiera

 • wypożyczenia pianki – 30 zł
 • ubezpieczenia od NNW

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

10% zniżki za rezerwację ONLINE - zobacz jak to zrobić!

To proste:

 • Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który Cię interesuje.
 • Kliknij przycisk rezerwuj i wypełnij krótki formularz.
 • Nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu, termin Twojego kursu się zmieni - jesteśmy elastyczni, zmienimy datę Twojej rezerwacji a zadatek nie przepadnie.
 • Wpłać 100 zł zadatku za kurs - możesz to zrobić w kilka sekund szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym.
 • My automatycznie naliczymy Tobie 10% rabatu na kurs i zadzwonimy przed Twoim przyjazdem, aby ustalić godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć!

Zniżka za rezerwację online nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy obozu studenckiego, obozu młodzieżowego, wypożyczenia SUP, wypożyczenie sprzętu na wyjazd, półkolonii surfingowych i kursów instruktorskich.

Jak zarezerwować?

To proste!

 • Wybierz szkolenie z oferty (jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń do nas - chalupy@easy-surf.com / 513 020 574)
 • Kliknij w ikonę koszyka w tabeli rezerwacyjnej, którą znajdziesz na środku strony
 • Aby potwierdzić rezerwacji wybierz wstępny termin i zapłać zadatek 
 • Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji
 • Następnie 2 dni przed podanym terminem zadzwonimy, aby potwierdzić Twój przyjazd i ustalić godzinę pierwszej lekcji :)
Warunki uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy

 1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

 2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zadatku, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zadatku.

 3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

 4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

 5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

 6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

 7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

 8. Szkoła EASY SURF Chałupy nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Solar, Chałupy 4, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

 9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

 10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

 11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

 12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

 13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

 14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.

 15. W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy.
 16. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

 17. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.
 18. Szkoła EASY SURF Chałupy, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

 19. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

 20. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

 21. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

 22. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: chalupy@easy-surf.com.

 23. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

 24. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

 
Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:
EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah