Stand Up Paddle - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Oferta/Atrakcje dodatkowe/Stand Up Paddle

Stand Up Paddle

SUP TO NIE JEST ZWYKŁA DESKA Z WIOSŁEM!

Co to jest Stand Up Paddle?

Wypowiedz te słowa po Hawajsku: Hoe he'e nalu i poczuj się wolny latem, bez względu na warunki, czy jest wiatr czy go nie ma, czy woda jest płaska, czy są fale!

Forma tego sportu wywodzi się z Hawajów, powstała z wyniku połączenia surfingu z kajakiem i na skutek potrzeb Instruktorów surfingu z Waikiki ganiających za swoimi grupami wiecznie rozproszonych kursantów (stąd druga lokalna nazwa “Beach Boy Surfing”), a ponieważ wszyscy wiemy, że “potrzeba jest matką wynalazków” SUP szybko stał się popularny wśród wszystkich, którzy po prostu chcieli się bawić.

To właśnie dzięki większej desce z dobrze wyprofilowanym, lekkim wiosłem na różne warunki o różnych długościach każdy może się w bardzo łatwy sposób poruszać na falach, łapać większą równowagę, stabilność i pewność, co bardzo dobrze przekłada się na windsurfingowo - kitesurfingowe umiejętności.

 

Health And Fitness:

SUP nie jest zwykłą deską z wiosłem, jeśli przez moment ktoś z Was tak pomyślał. Jeśli ktoś chce może przeżyć prawdziwy relaks, odprężyć się, wsłuchać w naturę, posłuchać plusku wody i osmagać słońcem, to forma Jogi na wodzie.

Jeśli natomiast ktoś chce bardzo intensywnie spędzić swój czas na urlopie, z SUP będzie dokładnie tak samo, jak w siłowni, tyle, że dużo przyjemniej, wystarczy przyspieszyć wiosłowanie i badać górną granicę swojego tętna. Przy uprawianiu tego sportu pracuje 100% mięśni.

SUP jest także świetną zabawą dla dzieci i młodzieży, nie każde z dzieci jest już gotowe na zabawę z windsurfingiem czy kitesurfingiem, możesz więc zacząć dziecko oswajać z deską i wodą przy użyciu SUP. Wtedy na pewno się przekona do każdego innego sportu wodnego.

Zarezerwuj sprzęt dla siebie!

  1h 1 dzień
Wypożyczenie deski SUP 1h35 zł 1dzień140 zł

Cena zawiera

  • Wypożyczenie deski SUP wraz z wiosłem
  • Kamizelkę

Obejrzyj film

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top