Kurs Windsurfingu dla Dzieci - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Oferta/Kursy Windsurfingu/Kurs Windsurfingu dla Dzieci/Kursy i lekcje indywidualne

Kursy Windsurfingu dla Dzieci

Kurs ten stworzyliśmy z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Chcesz popływać, ale boisz się zostawić dziecko bez opieki?! Już nie musisz się martwić!! Kursy dla dzieci to rozwiązanie idealne dla Ciebie! Dzięki nim i mali i duzi będą mogli bez obaw korzystać z wody i wiatru.

Młodym adeptom windsurfingu zapewnimy profesjonalne szkolenie dostosowane do ich wieku i umiejętności. Dzieciaki pozostają pod bezpośrednią opieką instruktora, co zapewnia im pełne bezpieczeństwo. Uczymy przez zabawę, dzięki czemu Twój maluch nie zniechęci się i z uśmiechem będzie ciągnął Ciebie na kolejne zajęcia.

Szkoła EASY Surf Center wyposażona jest w dziecięce pędniki w rozmiarach od 1 metra oraz dziecięce deski szkoleniowe umożliwiające Waszym pociechom bezwysiłkową naukę! Oferta skierowania jest do dzieci od 5 do 12 lat. Twoje dziecko pokocha windsurfing z nami :-)

 

W EASY SURF Chałupy 6 oferujemy cztery pakiety dla dzieci:

Dlaczego wybrać kurs w EASY SURF:

1

Sprzęt

Specjalistyczny sprzęt szkoleniowy dla dzieci - małe deski i lekkie żagle :)

2

Doświadczenie

Doświadczona kadra instruktorska, z odpowiednim podejściem i metodyka do prowadzenia zajęć dla dzieci

3

Rabaty

Nawet do 20% rabatu za wcześniejszą rezerwację FIRST MINUTE!

Zarezerwuj FIRST MINUTE i zgarnij 20% rabatu!

20% ZNIŻKI za rezerwację FIRST MINUTE. To proste - kliknij symbol koszyka i wypełnij formularz. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał zmienić termin kursu - nie martw się - jesteśmy elastyczni. Ceny w tabeli nie zawierają zniżki! Więcej informacji na temat promocji - kliknij tutaj.

Nazwa kursu 1 osoba 2 osoby 3 osoby
Lekcja windsurfingu + sprzęt szkoleniowy  1h100 zł 1h80 zł / os 1h75 zł / os
Lekcja windsurfingu + sprzęt ślizgowy 1h105 zł 1h95 zł / os 1h90 zł / os
Lekcja windsurfingu własny sprzęt 1h65 zł 1h45 zł / os 1h40 zł / os

 

Nazwa kursu 1 osoba   2 osoby    3 osoby    
Kurs Junior 5  5h400 zł 5h320 zł / os 5h270 zł / os
Kurs Junior 10 10h770 zł 10h640 zł / os 10h560 zł / os
Kurs Junior 15 15h1100 zł 15h960 zł / os 15h840 zł / os

Cena zawiera

 • Odpowiednią liczbę godzin szkolenia windsurfingowego (5h/ 10h/ 15h)
 • Zajęcia z doświadczonym i certyfikowanym instruktorem
 • Najnowszy sprzęt szkoleniowy, kamizelkę asekuracyjną, trapez
 • 5cio godzinny karnet na wypożyczenie deski SUP – GRATIS
 • Ubezpieczenie sprzętu od uszkodzenia podczas zajęć na wodzie

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia pianki na czas trwania kursu: 30 pln/ kurs 5h i 50 pln/ kurs 10h i 15h
 • 20% zniżki za rezerwację FIRST MINUTE - więcej informacji tutaj.


Ważne informacje

 • Przy ustalaniu terminu kursu bierzemy pod uwagę prognozy wiatrowe oraz preferencje kursanta
 • Jeśli z powodów warunków pogodowych nie będziecie w stanie wykorzystać całego kursu to można ukończyć go w innym dowolnym terminie lub w innej naszej szkole np. w Egipcie czy Grecji.
 • Szkolenie na swoim sprzęcie - 15% zniżki

Zgarnij 20% zniżki za rezerwację FIRST MINUTE - zobacz jak to zrobić!

 

To proste:

 • Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który Cię interesuje.
 • Kliknij przycisk rezerwuj, wypełnij krótki formularz, dopisz w uwagach "promocja FIRST MINUTE".
 • Nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu, termin Twojego kursu się zmieni - jesteśmy elastyczni, zmienimy datę Twojej rezerwacji a zadatek nie przepadnie.
 • Wpłać 150 zł (w przypadku pakietów) / 75 zł (w przypadku rezerwacji lekcji indywidualnej) zadatku za kurs - możesz to zrobić w kilka sekund szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym.
 • My automatycznie naliczymy Tobie 20% rabatu na kurs i zadzwonimy przed Twoim przyjazdem, aby ustalić godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć!

*Zniżka za rezerwację FIRST MINUTE nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy obozów i kursów instruktorskich.

Bądź przygotowany - zobacz co ze sobą zabrać!

 • Wybierając się na kurs wind lub kitesurfingu nie zapomnij o: klapkach, kąpielówkach i ręczniku.
 • Zabierz ze sobą piankę jeśli masz lub wypożycz na czas kursu w naszej szkole.
 • Zobacz jak dojechać do naszej szkoły - klik!
 • Znajdź nocleg - zerknij na tę stronę, być może szukasz właśnie tego!
 • Jeśli przyjeżdżasz samochodem pamiętaj, że w sezonie jest duży problem z wjazdem i parkowaniem na naszym kempingu. Najlepiej zrobisz zostawiając go na parkingu na przeciwko wjazdu na kemping Chałupy 6.
 • Jak dojść do bazy? Po wejściu na kemping Chałupy 6 skręć w prawo i idź do samego końca.
 • W szkole są przebieralnie oraz nieduże szafki zamykane na kluczyk. Na terenie szkoły jest także zewnętrzny prysznic, pod którym możesz spłukać się ze słonej wody.
 • Na kempingu są także prysznice i toalety, gdzie możesz wykąpać się po zajęciach.

 

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6

 

1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zadatku, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zadatku.

3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

8. Szkoła EASY SURF Chałupy 6 nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Chałupy 6, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.
W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy 6.

15. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy 6. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

16. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.

17. Szkoła EASY SURF Chałupy 6, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

18. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

19. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6 możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

20. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top