Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel - Kontakt
EASY SURF/pl/Kontakt

Skontaktuj się z EASY SURF!

Znajdziesz nas po prawej stronie kempingu Chałupy 6

EASY SURF Chałupy 6 - szkolenia, wypożyczenie sprzętu

Adres: Kemping "Chałupy 6", 84-120 Chałupy, Półwysep Helski

Zobacz jak dojechać

 

Otwarte: 1 maj - 15 wrzesień

Godz: 09 - 19

Tel: +48 513 020 574

Mail: chalupy@easy-surf.com

 

Rent a Camp - wynajem przyczep 

Tel: +48 513 020 574

Mail: info@rentacamp.pl

 

Obozy dziecięce i młodzieżowe

Jakub Janaszek

Tel: +48 697 695 723

Mail: obozy@easy-surf.com

 

 

Dane rejestrowe i nr konta (zaliczki za kursy/wypożyczenie)

EASY SURF Michał Lussa 
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Mbank  33 1140 2004 0000 3202 7623 2973 

WAŻNE: w tytule przelewu proszę wpisać "Rezerwacja + imię i nazwisko"

 

Zapłać zaliczkę za wypożyczenie sprzętu/ kursy oraz Student Camp szybkim przelewem:

 

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

 

Dane do przelewu za wynajem przyczep

Rent a Camp

PKO BP 93 1020 4027 0000 1502 1122 5291

WAŻNE: w tytule wpisać "Imię i nazwisko + nr przyczepu + termin"

 

Nasze pozostałe bazy:

Biuro podróży EASY SURF Travel - oferty wycieczek, rezerwacje

Czynne: cały rok, od poniedziałku do piątku

Godz: 09 - 17

Adres: ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka, Polska

Mail: travel@easy-surf.com

Tel: +48 513 020 572

 

EASY SURF El Gouna - nasza szkoła w Egipcie

Czynne: cały rok

Godz: 09 - 18 (zimą 09 - 17)

Adres: Element Watersports, El Gouna, Egipt

Mail: elgouna@easy-surf.com

Tel/Viber/WhatsApp: +20 120 133 9300 

 

EASY SURF Keros - nasza szkoła w Grecji

Czynne: 26 maja - 15 września

Godz: 09 - 19

Adres: Plaża Keros, Kalliopi, 81401 wyspa Limnos, Grecja

Mail: keros@easy-surf.com 

Tel: +30 698 120 30 42

 

Uwagi/ feedback/ współpraca

Michał Lussa "Lussik"

Mail: m.lussa@easy-surf.com

Tel: +48 513 020 571

 

Kacper Kamiński

Mail: kacper@easy-surf.com

Tel: +48 534 295 399

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top