Darmowe lekcje DEMO - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Promocje/Darmowe lekcje INTRO

Darmowa lekcja INTRO

IDEALNA OPCJA DLA NIEZDECYDOWANYCH!

Wszystkich niezdecydowanych, ale ciekawych świata kite-, windsurfingu zapraszamy na darmową lekcję INTRO!

Jeśli nie wiesz czy Ci się spodoba? Nie wiesz co wybrać - windsurfing czy kitesurfing? To trafiłeś we właściwe miejsce :) Zapisz się na DARMOWĄ lekcję w szkole EASY SURF Chałupy 6, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości! 

Podczas tych zajęć nasi wykwalifikowani instruktorzy przekażą Ci wszystko co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do kursu kitesurfingu lub windsurfingu :) Będzie teoria i praktyka. Wszystko po to, abyś mógł na własnej skórze poczuć ile przyjemności daje wiatr i przekonać się, który sport jest dla Ciebie!

Każdy uczestnik lekcji INTRO otrzyma zniżkę w wysokości 15%* na kontynuację kursu w EASY SURF Chałupy 6!

Czego się nauczysz?

  • Na lekcji kitesurfingu nauczysz się, jak przygotować sprzęt, czym są i jak używać systemów bezpieczeństwa, jak sterować latawcem treningowym na plaży. Po tej lekcji będziesz mógł śmiało kontynuować naukę na kursie. Potraktuj to jako wprowadzenie :)
  • Podczas lekcji windsurfingu nauczysz się nosić deskę windsurfingową i pędnik, poćwiczysz równowagę na desce oraz spróbujesz swoich pierwszych halsów!

 

Prosimy o przyjście 15-20 minut wcześniej, aby zarejestrować się w biurze szkoły oraz w przypadku lekcji windsurfingu ubrać piankę.

 

Zapraszamy w każdą sobotę lipca i sierpnia o godzinie 13:00!

 

Zapisz się! Zadzwoń lub napisz: +48 513 020 574/ chalupy@easy-surf.com

 

*Rabat obowiązuje na kursy wykupione na miejscu lub online w dniu wzięcia udziału w lekcji. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top