Kurs windsurfingu z EASY SURF Chałupy 6 | Chałupy
EASY SURF/pl/Oferta/Kursy Windsurfingu

Kurs windsurfingu z EASY SURF Chałupy 6

Windsurfing – kojarzy się z Hawajami... 

...gdzie „ujeżdżane” są najbardziej znane i największe fale zwane „Jaws”. To sport egzotyczny, kolorowy i zajawkowy. Poczucie mocy w żaglu i świst wiatru to poczucie wolności, którego trzeba spróbować! Będąc wśród nas będziecie wśród pasjonatów… trudno będzie Wam nie zakochać się w tym klimacie. Nauczymy Was wszystkiego – od pływania wypornościowego po ślizgowe zwroty, a nawet podstawowe triki freestyle! Przygotujcie się już dziś bo na windsurfingu damy Wam niezły wycisk! Windsurfing wbrew pozorom to łatwy sport - po pierwszej godzinie lekcji już zaczynasz pływać. Windsurfing to sport dla każdego: mężczyzn, kobiet oraz dzieci - nasi najmłodsi kursanci mają 4 - 5 lat! 

Nasza oferta

 

Nauka Windsurfingu w EASY SURF Chałupy 6

Szkolenia w naszej bazie prowadzimy według reguł opracowanych przez międzynarodowe organizacje takie jak VDWS, wykorzystujemy przy tym również własne obserwacje i ogromne doświadczenie naszych instruktorów. Program zajęć zawsze dopasowujemy do możliwości indywidualnych lub grupowych. Dzięki naszym, sprawdzonym, metodom oraz nowoczesnemu, bardzo ułatwiającemu naukę, sprzętowi nasi kursanci robią bardzo szybkie postępy w krótkim czasie!

Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia w EASY Surf Center odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.
 
W EASY SURF Chałupy 6 każdy windsurfer podniesie swoje dotychczasowe umiejętności na odpowiednio przygotowanych kursach grupowych lub indywidualnych, których program oraz czas dopasujemy do Twoich potrzeb. Zaawansowanym windsuferom oferujemy LEKCJE PRO, czyli zajęcia na których doszkolicie swoją technikę oraz opanujecie zaawansowane manewry ślizgowe. Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach przygotowaliśmy specjalny sprzęt oraz szkolenia dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Jako nieliczni możemy się pochwalić bezpośrednim wsparciem jednego z największych polskich dystrybutorów sprzętu - EASY SURF Shop. Dlatego nasza szkoła jest co sezon wyposażana w nowoczesny sprzęt, na którym lekcje to sama przyjemność. Nie daj się zwieźć... dzisiejszy sprzęt znacznie ułatwia i przyspiesza naukę. Deski są szersze, łatwiej wchodzą w ślizg niż dawniej, a żagle dzięki odpowiednim, kompozytowym materiałom są o wiele lżejsze! Zafunduj sobie komfort i prawdziwą przyjemność - u nas na każdym poziomie zaawansowania szkolimy tylko na najlepszym sprzęcie.

Posiadamy ponad 50 desek marki Tabou oraz Fanatic, a także ponad 80 pędników Gaastra oraz Vandal Sails.

 

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top