Windsurfing Chałupy | Kursy, Szkolenia, Nauka | Dla Dzieci i Dorosłych - EASY SURF

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Kursy windsurfingu Chałupy

Poczuj wiatr w żaglach!

Windsurfing to sport egzotyczny, kolorowy i zajawkowy. Poczucie mocy w żaglu i świst wiatru to poczucie wolności, którego trzeba spróbować! Będąc wśród nas będziecie wśród pasjonatów… trudno będzie Wam nie zakochać się w tym klimacie. Nauczymy Was wszystkiego – od pływania wypornościowego po ślizgowe zwroty, a nawet podstawowe triki freestyle! Windsurfing wbrew pozorom to łatwy sport - po pierwszej godzinie lekcji już zaczynasz pływać. Windsurfing to sport dla każdego: mężczyzn, kobiet oraz dzieci - nasi najmłodsi kursanci mają 4 - 5 lat! 

ZOBACZ DOSTĘPNE KURSY

 

Nauka Windsurfingu w EASY SURF Chałupy

Szkolenia w naszej bazie prowadzimy według reguł opracowanych przez międzynarodowe organizacje takie jak VDWS oraz Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu PSW. wykorzystujemy przy tym również własne obserwacje i ogromne doświadczenie naszych instruktorów. Program zajęć zawsze dopasowujemy do możliwości indywidualnych lub grupowych. Dzięki naszym sprawdzonym metodom i odpowiedniemu sprzętowi nasi kursanci robią bardzo szybkie postępy w krótkim czasie! 

Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe organizacji takich jak: VDWS, PSW i AWF. Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

Kursy dla dzieci i dorosłych, indywidualnie i w grupie, dla początkujących i średniozaawansowanych - na pewno znajdziesz opcje dla siebie! 

W EASY SURF Chałupy każdy windsurfer podniesie swoje dotychczasowe umiejętności. Do wyboru są: kursy grupowe lub indywidualne. Zaawansowanym windsuferom oferujemy LEKCJE PRO, czyli zajęcia doszkalające technikę, w tym zaawansowane manewry ślizgowe. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny sprzęt oraz szkolenia dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Nasza szkoła jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. To znacznie ułatwia i przyspiesza naukę. Deski są szersze, łatwiej wchodzą w ślizg niż dawniej, a żagle dzięki odpowiednim, kompozytowym materiałom są o wiele lżejsze! Zafunduj sobie komfort i prawdziwą przyjemność - u nas na każdym poziomie zaawansowania szkolimy tylko na najlepszym sprzęcie. Posiadamy ponad 50 desek marki Tabou oraz Fanatic, a także ponad 80 pędników Vandal i Ezzy Sails.

Kursy windsurfingu

Przydatne info

Promocja FIRST MINUTE

To proste:

 • Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który Cię interesuje.
 • Kliknij przycisk rezerwuj i wypełnij krótki formularz (w formularzu wymagana jest data, ale nie jest ona wiążąca - patrz kolejny punkt).
 • Nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu, termin Twojego kursu się zmieni - jesteśmy elastyczni, zmienimy datę Twojej rezerwacji, a zadatek nie przepadnie.
 • Podaj w uwagach "promocja FIRST MINUTE".
 • Wpłać 100 zł zadatku za kurs - możesz to zrobić w kilka sekund szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym.
 • My automatycznie naliczymy Tobie rabat na kurs i zadzwonimy przed Twoim przyjazdem, aby ustalić godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć!
 • Rabat 20% rabatu obowiązuje do 15 marca 2023, a 15% rabatu - od 16 do 30 marca 2023.

Promocja FIRST MINUTE nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy obozów studenckich, młodzieżowych, KID CAMPów, surf kolonii, kursów instruktorskich, wypożyczenia sprzętu kite, wind i SUP oraz noclegów, kursów instruktorskich, ofert specjalnych na Majówkę i Boże Ciało.

Jak zarezerwować?

To proste!

 • Wybierz szkolenie z oferty (jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń do nas - chalupy@easy-surf.com / 513 020 574)
 • Kliknij w ikonę koszyka w tabeli rezerwacyjnej, którą znajdziesz na środku strony
 • Aby potwierdzić rezerwacji wybierz wstępny termin i zapłać zadatek 
 • Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji
 • Następnie 2 dni przed podanym terminem zadzwonimy, aby potwierdzić Twój przyjazd i ustalić godzinę pierwszej lekcji :)
Bądź przygotowany - Ważne informacje przed kursem

PRZED PRZYJAZDEM

 • Dwa dni przed planowany przyjazdem zadzwonimy, aby potwierdzić Twój przyjazd i umówić pierwszą lekcję
 • Przy ustalaniu godziny zajęć bierzemy pod uwagę prognozy wiatrowe oraz preferencje kurs

PRZED ZAJĘCIAMI I PORUSZANIE PO BAZIE

 • W sezonie weź pod uwagę korki, zaplanuj swój przyjazd z odpowiednim zapasem czasu.
 • Jak dojść do bazy? Po wejściu na kemping Solar, Chałupy 4 idź prosto drogą główną, znajdziesz nas w samym centrum kempingu (na prawo od małego ronda).
 • Udaj się w pierwszej kolejności do biura szkoły, aby dokończyć formalności i uregulować płatność - na miejscu przyjmujemy płatność gotówką lub kartą
 • Przed umówionymi zajęciami bądź zawsze 15 minut wcześniej, aby mieć czas się przebrać
 • W szkole są przebieralnie oraz nieduże szafki zamykane na kluczyk
 • Na terenie szkoły jest także zewnętrzny prysznic, pod którym możesz spłukać się po wyjściu z wody oraz opłukać piankę
 • Na kempingu są także prysznice i toalety, gdzie możesz wykąpać się po zajęciach

PIANKA I RZECZY, KTÓRE SIĘ PRZYDADZĄ

 • Wybierając się na kurs nie zapomnij o: klapkach, kąpielówkach, stroju kąpielowym, ręczniku, kremie z filtrem
 • W maju, wrześniu przyda się ciepły dres i czapka wełniana
 • Zabierz ze sobą piankę jeśli masz lub wypożycz na czas kursu w naszej szkole (koszt wypożyczenia do kursu 30/50 zł zależnie od długości szkolenia).

DOJAZD I NOCLEG

PARKOWANIE

 • Jeśli przyjeżdżasz samochodem pamiętaj, że w sezonie (czerwiec-sierpień) nie ma możliwości wjazdu i parkowania na kempingu Solar, Chałupy 4. Sprawdź gdzie zaparkujesz!

NIEWYKORZYSTANE GODZINY 

 • Jeśli z powodów warunków pogodowych nie będziecie w stanie wykorzystać całego kursu to można ukończyć go w innym dowolnym terminie lub w innej naszej szkole - w Jastarni czy w Egipcie czy na wyjazdach organizowanych przez nasze biuro EASY SURF Travel.
Dwie szkoły na półwyspie - masz wybór! Chałupy czy Jastarnia?

Możesz sam wybrać, gdzie wolisz zrealizować swój kurs - na kempingu Solar, Chałupy 4, czy w naszej nowej szkole w Jastarni? EASY SURF Jastarnia działa od sezonu 2020 i gwarantuje tę samą, najwyższą jakość szkolenia, co znane od lat EASY SURF Chałupy. Zarezerwuj swój kurs na tej stronie - w formularzu rezerwacyjnym dodaj tylko informację, którą miejscówkę wybierasz. Więcej o nowym spocie przeczytasz tutaj.

Warunki uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy

 1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

 2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zadatku, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zadatku.

 3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

 4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

 5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

 6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

 7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

 8. Szkoła EASY SURF Chałupy nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Solar, Chałupy 4, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

 9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

 10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

 11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

 12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

 13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

 14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.

 15. W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy.
 16. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

 17. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.
 18. Szkoła EASY SURF Chałupy, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

 19. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

 20. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

 21. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

 22. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: chalupy@easy-surf.com.

 23. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

 24. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

 
Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:
EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Regulamin promocji First Minute EASY SURF Chałupy i EASY SURF Jastarnia

Regulamin promocji First Minute w EASY SURF Chałupy i EASY SURF Jastarnia

1. Przedmiotem promocji są kursy realizowane w EASY SURF Chałupy i/ lub EASY SURF Jastarnia:

 • Indywidualne i grupowe kursy IKO kitesurfingu (IKO 4h/8h/12h; IKO 5h/10h/15h),
 • Lekcja indywidualna kitesurfing,
 • Lekcja PRO Kitesurfing,
 • Indywidualne i grupowe kursy windsurfingu  (Junior 5/10/15; 5+2/10+3,15+5),
 • Lekcja indywidualna windsurfing,
 • Kursy indywidualne i grupowe surfingu,
 • Kursy indywidualne i grupowe wingfoil,
 • Kursy indywidualne i grupowe kitefoil,
 • Kursy Tygodniowe Windsurfing Rekreacyjny, Windsurfing Sportowy i Wind&Kite,
 • Pakiety Wakeboarding za motorówką.

*Kitesurfingowe kursy grupowe (IKO 5h, 10h, 15h, lekcja indywidualna dla 2 osób) odbywają się tylko wówczas, gdy w danym terminie zbierze się minimalnie 2 osobowa grupa. W przypadku nie zebrania 2 osobowej grupy należy dokonać dopłaty do kursu indywidualnego. Szkolenie grupowe realizujemy gdy uczestnicy są na zbliżonym poziomie oraz różnica ich wagi nie przekracza 10kg. Zajęcia te realizowane są na jednym zestawie sprzętu.

2. Promocją nie są objęte: Obozy Studenckie, Obozy Młodzieżowe, Obozy Kid Camp, Półkolonie Surfingowe, kursy instruktorskie, wypożyczenie sprzętu, SUP, noclegi.

3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi np. Majówka, Boże Ciało, Darmowy Nocleg.

4. Aby wziąć udział w promocji należy zarezerwować dowolne szkolenie realizowane przez EASY SURF Chałupy i/ lub EASY SURF Jastarnia objęte promocją, wymienione w punkcie 1 Regulaminu.

5. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zadatku w wysokości 100 zł najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych od daty rezerwacji szkolenia.

6. Rezerwując kursy wymienione w punkcie 1, na zasadach niniejszego regulaminu należy w UWAGACH DODATKOWYCH wpisać treść "promocja FIRST MINUTE".

7. Ze szkolenia może korzystać więcej niż jedna osoba. 

8. Termin realizacji szkolenia można zmienić dowolną ilość razy, nawet przed przyjazdem.

9. Lokalizację szkolenia (EASY SURF Chałupy / EASY SURF Jastarnia) można zmienić przed lub w trakcie trwania szkolenia.

10. Terminy objęte promocją:

 • od 24 stycznia do 15 marca 2023 - obowiązuje rabat 20%
 • od 16 do 30 marca 2023 - obowiązuje rabat 15%

11. Kursy zarezerwowane w ramach promocji można zrealizować w dowolnym terminie działania szkół EASY SURF Chałupy i/ lub EASY SURF Jastarnia.

12. EASY SURF Chałupy/ EASY SURF Jastarnia zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie oraz odmówienia skorzystania z promocji z przyczyn niezależnych od organizatora.

13. W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych do odbycia szkolenia uczestnik otrzymuje BEZTERMINOWY voucher na niewykorzystane godziny.

14. W przypadku nieodbycia szkolenia z przyczyn niezależnych do szkoły EASY SURF Chałupy/ EASY SURF Jastarnia uczestnikowi promocji nie przysługuje zwrot pieniędzy. Na niewykorzystaną usługę zostaje wystawiony BEZTERMINOWY voucher.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r., kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. W sezonie 2020 otworzyliśmy drugą szkołę, która mieści się w Jastarni, przy Molo. Od sezonu 2021 szkoła z kempingu Chałupy 6 przenosi się na kemping Solar, Chałupy 4. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

...spakuj nas... pojedźmy na Hel!...

#takeme2hel