Kitesurfing - Wypożyczalnia sprzętu kitesurfingowego na indywidualne wyjazdy zagraniczne - EASY SURF Chałupy 6 - kemping Chałupy 6

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Wypożycz sprzęt na wyjazd

Marzą Ci się idealne wakacje kitesurfingowe? Od teraz w naszym biurze podróży nie tylko wybierzemy dla Ciebie idealną destynację na kite'owy wyjazd, ale też wyposażymy Cię w odpowiedni sprzęt!

Brakuje Ci deski albo jednego rozmiaru latawca? Obawiasz się, w jakim stanie będzie sprzęt w zagranicznej szkole? Nie jesteś pewien, czego dokładnie potrzebujesz, jadąc na nowy spot? Z nami rozwiążesz wszystkie te problemy! Napisz do nas, a chętnie doradzimy i przygotujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw: latawce, deskę, a nawet trapez!

Oferujemy sprzęt marek: Cabrinha, F-one, Duotone, Nobile, Airush.

Wszystko zapakowane w plecak lub dużą torbę (quiver), dostarczymy kurierem prosto pod Twoje drzwi, gotowe do wyjazdu! Jedyne o czym musisz pamiętać, to żeby zgłosić bagaż sportowy u przewoźnika przed wylotem.

 

Wymagania dla wypożyczających sprzęt:

 • licencja IKO poziom 3 lub wyższy,
 • podpisanie umowy wypożyczenia i akceptacja regulaminu,
 • kopia lub skan dwóch dokumentów tożsamości.

 

Jak zarezerwować?

Napisz do nas mail na chalupy@easy-surf.com. Jeżeli dokładnie wiesz, jaki sprzęt potrzebujesz - zapytaj o dostępność. Jeśli potrzebujesz porady, podaj nam swoją wagę, poziom zaawansowania i destynację. Doradzimy, co będzie dla Ciebie najlepsze!

W poniższej tabeli znajdziesz ceny zestawu lub poszczególnych elementów. Po potwierdzeniu złożenia zamówienia, wyślemy do Ciebie umowę oraz dane do przelewu.

Wybierasz się na zagraniczny wyjazd? Sprzęt kitesurfingowy nie będzie już problemem!

Jak zgłosić bagaż sportowy?

Aby zabrać do samolotu quiver, musicie go wcześniej zgłosić u przewoźnika jako bagaż sportowy. Należy podać wymiary torby, wagę oraz informację, że jest to sprzęt kitesurfingowy. Na lotnisku, przy odprawie zostaniecie pokierowani w odpowiednie miejsce, gdzie należy umieścić opłatę za taki bagaż. Opłaty należy sprawdzić na stronie/regulaminie przewoźnika.

Dlaczego warto zabrać ze sobą sprzęt?

 1. Swoboda

  Pływaj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Posiadając swój sprzęt jesteś niezależny od godzin otwarcia wypożyczalni oraz tego czy w miejscu, do którego się wybierasz w ogóle są wypożyczalnie :) 

 2. Idealnie dobrany sprzęt

  Latawce tylko dla Ciebie. Nie musisz czekać aż "ktoś skończy pływać na 12stce", albo zrywać się wcześnie rano, by załapać się na ulubiony latawiec zanim wypożyczy go ktoś inny.

 3. Jakość

  Pływaj na tym co najlepsze. W EASY SURF pływamy i wypożyczamy tylko sprzęt najlepszych marek: Cabrinha, Duotone, Nobile czy Airush. Zarezerwuj model i rozmiar latawca i deski, który lubisz najbardziej.

Zarezerwuj

Komplet (2x latawiec, bar, deska TT, trapez, quiver) 1200 zł 1800 zł
Latawiec + bar 500 zł 800 zł
Deska TT (Twin Tip) 300 zł 500 zł
Sprzęt Tydzień Dwa tygodnie

Cena zawiera

 • wypożyczenie sprzętu zgodnie z zamówieniem,
 • quiver przy wypożyczeniu zestawu zawierającego deskę (latawiec+deska, komplet),
 • dowóz i odbiór sprzętu przez kuriera pod wskazany adres.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia sprzętu od zniszczenia i kradzieży,
 • opłat lotniskowych za przewóz sprzętu sportowego.

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

Regulamin Wypożyczalni Sprzętu na Wyjazdy

Regulamin Wypożyczalni Sprzętu Kitesurfingowego na Wyjazdy

1. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom pełnoletnim.

3. Warunkiem wypożyczenia jest posiadanie i okazanie karty IKO poziom 3 lub wyższy. 

4. Warunkiem wypożyczenia jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości oraz paszportu lub prawa jazdy.

5. Opłata za wypożyczenie sprzętu pobierana jest z góry.

6. Firma EASY SURF Michał Lussa (ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka, NIP: 5562588001), zwana dalej EASY SURF ma prawo odmówić wypożyczenia bez podania powodu.

8. EASY SURF nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w czasie użytkowania sprzętu przez klienta. Klient zrzeka się wszelkich roszczeń wobec firmy EASY SURF z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego sprzętu.

9. Wypożyczający ponosi pełną materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, w tym w szczególności odpowiada za jego zgubienie lub utratę.

10. EASY SURF przekazuje do użytkowania wypożyczającemu sprzęt sprawny technicznie i w takim stanie powinien zostać zwrócony.

11. EASY SURF ponosi koszty naprawy sprzętu, tylko tych uszkodzeń spowodowanych przy normalnym użytkowaniu (np. podczas pływania na akwenie). EASY SURF nie ponosi kosztów za uszkodzenia spowodowane nie właściwym użytkowaniem sprzętu, jak również użytkowaniem owego sprzętu poza właściwym miejscem (akwenem).

12. EASY SURF zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia sprzętu, jeżeli jego uszkodzenia będą tak znaczne, iż naprawa stanie się nieopłacalna. W takim wypadku wypożyczający zobowiązuje się do uregulowania kwoty pokrywającej koszt zakupu nowego sprzętu.

13. Gdy wypożyczony sprzęt zostanie skradziony lub zaginiony podczas okresu trwania wypożyczenia - wypożyczający ponosi całkowite koszty zakupu nowego sprzętu.

14. Sprzęt należy zwrócić w zadeklarowanym i opłaconym terminie. Zwrot sprzętu po opłaconym terminie spowoduje pobranie opłaty dodatkowej zgodnie z cennikiem na stronie www.

15. Jeżeli po 24-ech godzinach od deklarowanego terminu zwrotu, Wypożyczający nie zwróci sprzętu, ani nie powiadomi firmy EASY SURF o przewidywanym terminie zwrotu, będzie to potraktowane jako kradzież i zostanie zgłoszone policji.

16. Podpis wypożyczającego na umowie wypożyczenia, oznacza akceptację regulaminu wypożyczalni oraz zawarcie z nią umowy wypożyczenia.

17. Sprzęt dostarczamy na 24-48h przed Twoim wyjazdem.

18. Sprzęt jest odbierany przez kuriera spod adresu doręczenia 24-48h od daty powrotu z wyjazdu.

19. Czas transportu sprzętu do/ od Wypożyczającego nie jest wliczany w czas wypożyczenia.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah