Tygodniowy Kurs Windsurfingu - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Oferta/Kursy Windsurfingu/Tygodniowy Kurs Windsurfingu

Tygodniowy Kurs Windsurfingu

Grupowe kursy to najkorzystniejsza dla Was forma szkolenia.

Jest to relatywnie najtańsza opcja w naszej ofercie, a jednocześnie kursant, pozostając pod okiem instruktora, spędza na desce cały tydzień i ma wystarczająco dużo czasu, aby przyswoić sobie podstawowe tajniki WINDSURFINGU.

Na tygodniowym kursie grupowym będziecie mieli wystarczająco dużo czasu i możliwości aby zorientować się czym jest windsurfing oraz przesiąknąć jego wspaniałym klimatem. Gwarantujemy wesołą atmosferę w bazie, liczne niespodzianki oraz pozytywne spontaniczne akcje.

Na kurs możesz zabrać swoich znajomych, i razem możecie tworzyć wesołą paczkę. Kurs grupowy to propozycja dla osób zarówno początkujących, jak i średnio-zaawansowanych.

W EASY SURF Chałupy 6 do wyboru mamy 2 rodzaje szkoleń:

 • kurs rekreacyjny - 12 h / 6 dni + 1 dzień samodzielnego pływania na naszym sprzęcie
 • kurs sportowy - 24 h / 6 dni + 1 dzień samodzielnego pływania na naszym sprzęcie

Kurs grupowy rekreacyjny 12h / 6 dni + 1 dzień samodzielnego pływania na naszym sprzęcie!

Wpadasz ze znajomymi na tydzień na półwysep, chcesz odpocząć ale też trochę popływać? Świetnie trafiłeś!! Tobie i Twoim znajomym proponujemy kurs rekreacyjny, 2 godzinki pływania dziennie idealnie pomogą Wam dojść do siebie po ciężkiej nocy ;-) i podniosą Wasze windsurfingowe umiejętności. Potrzebna jest grupa 4 – 7 osób, uśmiech i chociaż odrobina zaangażowania. Czeka Was dużo śmiechu i dobrej zabawy

Szkolenie rozpoczyna się w każdą niedzielę i kończy w piątek. Pory zajęć (przed lub po południu) ustalane są pierwszego dnia kursu. Kurs rekreacyjny to propozycja zarówno dla początkujących jak i średniozaawansowanych.

 

Kurs grupowy sportowy 24h / 6 dni + 1 dzień samodzielnego pływania na naszym sprzęcie! 

Jesteś ambitny i chcesz jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na półwyspie?? Kurs sportowy na pewno spełni Twoje oczekiwania! Obejmuje 4 godziny szkolenia dziennie (od niedzieli do piątku), w systemie 2 godziny przed południem i 2 godziny po południu. Dzięki takiemu rozłożeniu wysiłku, każda chwila spędzona na wodzie będzie wykorzystana przez Ciebie w 100%! Efekty przyjdą same już po krótkim czasie :-)

Szkolenie rozpoczyna się w każdą niedzielę i kończy w piątek. Pory zajęć (przed lub po południu) ustalane są pierwszego dnia kursu. Kurs sportowy to propozycja zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych.

Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% zniżki!

Promocja działa nawet w dniu przyjazdu! Zobacz co zyskujesz!

Termin Kurs Rekreacyjny - 12h Kurs Sportowy - 24h Dodatkowe info
01.05-03.05.2020   460 zł  Majówka - 12h szkolenia (zajęcia ruszają rano 01.05, kończą się popołudniu 03.05).
11.06-14.06.2020   580 zł Boże Ciało - 14h szkolenia (zajęcia ruszają rano 11.06, kończą się rano 14.06. Czw-sob 2x2h + nd 1x2h)
14.06-19.06.2020 430 zł  790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
21.06-26.06.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
28.06-03.07.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
05.07-10.07.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
12.07-17.07.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
19.07-24.07.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
26.07-31.07.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
02.08-07.08.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
09.08-14.08.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
16.08-21.08.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE
23.08-28.08.2020 430 zł 790 zł   10% zniżki za rezerwację ONLINE

 

Cena zawiera

 • Odpowiednią liczbę godzin szkolenia windsurfingowego (24h lub 12h)
 • Majówka 2020 i Boże Ciało 2020 - 12h zajęć windsurfingowych
 • Zajęcia z doświadczonym i certyfikowanym instruktorem
 • Najnowszy sprzęt szkoleniowy, kamizelkę asekuracyjną
 • 5cio godzinny karnet na wypożyczenie deski SUP – GRATIS
 • Ubezpieczenie sprzętu od uszkodzenia podczas zajęć na wodzie
 • Całodniowe wypożyczenie sprzętu siódmego dnia kursu

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia pianki na czas trwania kursu: 30 pln / kurs rekreacyjny lub 50 pln / kurs sportowy
 • Wypożyczenia trapezu na czas trwania kursu: 30 pln / kurs rekreacyjny lub 50 pln / kurs sportowy
 • Sprzęt funboardowy na czas trwania kursu 130 pln / kurs rekreacyjny lub 150 pln / kurs sportowy
 • Opcja MAX (korzystanie ze sprzętu poza zajęciami w grupie) - 190 pln
 • 10% zniżki za rezerwację ONLINE - więcej informacji tutaj.


Ważne informacje

 • Godziny zajęć ustalone są od górnie, takie same dla całej grupy. Nie ma możliwości przeniesienia zajęć na inny termin. W przypadku braku warunków wiatrowych do prowadzenia zajęć na wodzie odbędą się zajęcia alternatywne (m.in. teoria prowadzona przez naszych instruktorów, SUP).
 • Szkolenie na swoim sprzęcie - 15% zniżki

 

Zarezerwuj ONLINE - warto! Zobacz jak na tym skorzystasz...

 • Dokonując wcześniejszej rezerwacji online otrzymasz teraz 10% rabatu na wybrany kurs.
 • Nie będziesz tracił czasu - zanim dotrzesz do bazy, ustalimy godzinę rozpoczęcia zajęć - instruktor będzie już na Ciebie czekał.
 • Masz pewność, że gdy będzie wiało nie zabraknie instruktorów ani sprzętu - zajęcia planujemy wcześniej - a priorytetem są zawsze zarezerwowane szkolenia.
 • Zadzwonimy do Ciebie 1-2 dni przed rozpoczęciem zajęć i poinformujemy o której zaczynają się Twoje lekcje!

Bądź przygotowany - zobacz co ze sobą zabrać!

 • Wybierając się na kurs wind lub kitesurfingu nie zapomnij o: klapkach, kąpielówkach i ręczniku.
 • Zabierz ze sobą piankę jeśli masz lub wypożycz na czas kursu w naszej szkole.
 • Zobacz jak dojechać do naszej szkoły - klik!
 • Znajdź nocleg - zerknij na tę stronę, być może szukasz właśnie tego!
 • Jeśli przyjeżdżasz samochodem pamiętaj, że w sezonie jest duży problem z wjazdem i parkowaniem na naszym kempingu. Najlepiej zrobisz zostawiając go na parkingu na przeciwko wjazdu na kemping Chałupy 6.
 • Jak dojść do bazy? Po wejściu na kemping Chałupy 6 skręć w prawo i idź do samego końca.
 • W szkole są przebieralnie oraz nieduże szafki zamykane na kluczyk. Na terenie szkoły jest także zewnętrzny prysznic, pod którym możesz spłukać się ze słonej wody.
 • Na kempingu są także prysznice i toalety, gdzie możesz wykąpać się po zajęciach.

 

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6

 

1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zaliczki. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zaliczki, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zaliczki.

3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zaliczki następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

8. Szkoła EASY SURF Chałupy 6 nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Chałupy 6, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.
W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy 6.

15. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy 6. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

16. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.

17. Szkoła EASY SURF Chałupy 6, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

18. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

19. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6 możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

20. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top