Gdzie zaparkować? - EASY SURF Chałupy 6

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Gdzie zaparkować?

Parking po drodze

Jadąc z Władysławowa po lewej stronie ulicy, tuż przy wejściu na plażę "Chałupy 10" znajdziecie duży parking. Zlokalizowany jest on przed kempingiem Solar, Chałupy 4, także jadąc do nas mijacie go po drodze ;). Teraz od drzwi naszej bazy znajdującej się w centrum kempingu dzieli Was 700 m. Droga zajmie Wam około 8 minut piechotą :) Od 15 czerwca do 15 września parking jest płatny. 

Pozostałe parkingi

Kolejne miejsce gdzie możecie zaparkować swoje auto znajduje się za kempingiem Solar, Chałupy 4 i jest od niego oddalony o około 1,5 km, czyli 20 minut piechotą (3 minuty autem). Znajdziecie go po lewej stronie ulicy tuż przed stacją PKP Chałupy. Parking jest czynny w godzinach 8-22, płatny.

Następny parking znajdziecie w odległości około 2 km od naszej bazy. Mieści się on w samych Chałupach, tuż przy Willa Cztery Brzozy (po lewej stronie ulicy jadąc z Władysławowa). Dojście z tego kempingu do naszej bazy zajmie Wam około 25 minut piechotą. Parking płatny.

Polecamy rower!

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na Półwyspie Helskim w środku sezonu... to jeszcze nie wiesz że najlepszym środkiem transportu na Półwyspie jest rower. Wszędzie zaparkujesz, nie stoisz w korkach a w każde  miejsce szybko i bezpiecznie dojedziesz ścieżką rowerową ciągnącą się wzdłuż całego Półwyspu - od Władysławowa do Helu. Więc jeśli masz taką możliwość - zabierz go ze sobą. 

Wypożycz rower

Rower możesz wypożyczyć też na miejscu, na Półwyspie. Jedna z wypożyczalni znajduje się zaraz po wjeździe na Półwysep, przy Torze Półwysep - WYPO. Następną znajdziecie przy wejściu na kemping Solar, Chałupy 4 - Plumbike.

700 m dzieli Cię od celu - EASY SURF Chałupy

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah