Windsurfing - Wypożyczalnia - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy, kemping Solar - Chałupy 4, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Windsurfing - Wypożyczalnia

Dobrze dobrany

Baza EASY SURF Chałupy jest co roku wyposażana w najnowszy sprzęt topowych marek. Dzięki temu masz gwarancje dobrej jakości Twojej sesji i bezpieczeństwa na wodzie. Możesz w pełni skupić się na rozwoju swoich windsurfingowych umiejętności!

Oferujemy sprzęt dla początkujących jak i baaaardzo zaawansowanych, w wielu różnych rozmiarach. Pomożemy Ci dobrać sprzęt odpowiedni dla Ciebie!

Istnieje możliwość wypożyczenia samego pędnika lub deski a także innych potrzebnych Wam elementów (kask, trapez, kamizelka). Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Dostępne deski szkoleniowe: Tabou CoolRider, Fanatic Viper, Fanatic Ripper, Windstyler.
Dostępne pędniki szkoleniowe: Gaastra Freetime.

Dostępne deski funboardowe: Tabou Rocket, Tabou Guru, Tabou 3S, Fanatic Gecko, Fanatic Hawk.
Dostępne pędniki funboardowe: Vandal Enemy, Vandal Addict, Vandal Venture, Ezzy Wave.

Podstawą szybkich postępów jest niezawodny i dobrze dobrany sprzęt.

Cennik

Sprzęt szkoleniowy

1h 70 zł 45 zł 45 zł
Dzień 205 zł 155 zł 125 zł
Tydzień 760 zł 535 zł 495 zł
Dwa tygodnie 1270 zł 915 zł 840 zł
Karnet 10h 600 zł    
Czas wypożyczenia Zestaw szkoleniowy Pędnik Szkoleniowy Deska szkoleniowa


Sprzęt funboardowy

1h 80 zł 50 zł 55 zł
Dzień 300 zł 175 zł 175 zł
Tydzień 990 zł 580 zł 580 zł
Dwa tygodnie 1680 zł 1035 zł 1040 zł
Karnet 10h 635 zł    
Czas wypożyczenia Zestaw Funboardowy Pędnik Funboardowy Deska Funboardowa

 

Akcesoria

1h 10 zł 10 zł GRATIS
Dzień 30 zł 30 zł GRATIS
Kolejny dzień 30 zł 30 zł GRATIS
Tydzień 120 zł 120 zł GRATIS
Dwa tygodnie 200 zł 200 zł GRATIS
Czas wypożyczenia Pianka Trapez Kamizelka

Cena zawiera

  • wypożyczenie sprzętu zgodnie z wybraną ofertą

Cena nie zawiera

  • ubezpieczenia sprzętu od uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem
  • ubezpieczenia NNW

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Sam wybierz spot! Na Helu mamy dwa!

kemping Solar, Chałupy 4
Jastarnia przy Molo

Przydatne info

10% zniżki za rezerwację ONLINE - zobacz jak to zrobić!

To proste:

  • Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który Cię interesuje.
  • Kliknij przycisk rezerwuj i wypełnij krótki formularz.
  • Nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu, termin Twojego kursu się zmieni - jesteśmy elastyczni, zmienimy datę Twojej rezerwacji a zadatek nie przepadnie.
  • Wpłać 100 zł zadatku za kurs - możesz to zrobić w kilka sekund szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym.
  • My automatycznie naliczymy Tobie 10% rabatu na kurs i zadzwonimy przed Twoim przyjazdem, aby ustalić godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć!

Zniżka za rezerwację online nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy obozu studenckiego, obozu młodzieżowego, wypożyczenia SUP, wypożyczenie sprzętu na wyjazd, półkolonii surfingowych i kursów instruktorskich.

Regulamin Wypożyczalni Sprzętu w EASY SURF Chałupy

Regulamin Wypożyczalni

1. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom pełnoletnim.

2. Za niepełnoletnich użytkowników sprzętu odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

3. Warunkiem wypożyczenia jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości.

4. Wypożyczający zobowiązany jest do zwrotu sprzętu Bosmanowi oraz do poinformowania Bosmana o rozpoczęciu i zakończeniu wypożyczenia.

5. Opłata za wypożyczenie sprzętu jest naliczana od momentu wydania sprzętu do momentu zwrotu sprzętu bosmanowi i zgłoszeniu zakończenia wypożyczenia w biurze.

6. Opłata za wypożyczenie naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę wypożyczenia.

8. Wypożyczający może korzystać ze sprzętu tylko w okolicy bazy EASY SURF Chałupy.

9. Nie wypożyczamy sprzętu osobom nietrzeźwym. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wypożyczenia sprzętu także z innych przyczyn (np. trudne warunki atmosferyczne).

10. Wypożyczający ponosi pełną materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, w tym w szczególności odpowiada za jego zgubienie lub utratę.

11. Koszt naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania sprzętu pokrywa wypożyczający bezpośrednio po zdaniu sprzętu.

12. Opłata za wypożyczenie jest pobierana po zwrocie i sprawdzeniu sprzętu przez pracownika wypożyczalni.

13. W czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu pływającego bezwzględnie obowiązują ogólne przepisy właściwe dla akwenu pływania, przede wszystkim znaki wzywania pomocy.

14. Wypożyczany sprzęt może być używany tylko przez osobę wypożyczającą. Wyjątkiem jest wypożyczenie w ramach oferty rodzinnej.

15. Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym umiejętność samodzielnego pływania pod wiatr (ostrzenia) i posiadającym kartę IKO potwierdzającą opanowanie umiejętności odpowiadającym poziomowi IKO 3.

16. Karnet można wykorzystać podczas całego sezonu, w którym został on zakupiony.

17. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane godziny z karnetu.

18. Oferta Rodzinna - Do ceny podstawowej dodaj 20% i cała Twoja rodzina lub znajomi będą mogli korzystać z jednego zestawu/deski/pędnika.

19. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: chalupy@easy-surf.com.

20. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

21. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r., kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. W sezonie 2020 otworzyliśmy drugą szkołę, która mieści się w Jastarni, przy Molo. Od sezonu 2021 szkoła z kempingu Chałupy 6 przenosi się na kemping Solar, Chałupy 4. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah