Voucher podarunkowy - podaruj kurs windsurfingu lub kitesurfingu w prezencie!
EASY SURF/pl/Promocje/Podaruj Kurs w Prezencie

Podaruj Kurs Windsurfingu lub Kitesurfingu

Podaruj pasję zamiast kolejnej pary skarpet!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy podarunkowe Voucher'y promocyjne na wszystkie kursy windsurfingu i kitesurfingu. To wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób. Coś więcej niż para skarpetek czy kolejna książka, która podzieli los wielu innych i wyląduje na allegro... Windsurfing i Kitesurfing to sporty dające przede wszystkim poczucie wolności, wyzwalające chęć do życia, powodujące przypływ endorfiny - a w końcu to niezapomniane doświadczenie, które ma szansę przerodzić się w niesamowitą pasję!

 
Nasza szkoła gwarantuje Wam satysfkację - doskonale przygotowana kadra, najnowszy sprzęt, wysoka jakość szkoleń to gwarancja dla Was, że prezent będzie udany, a obdarowana nim osoba uszczęśliwiona.
 
Voucher można wykorzystać w dowolnym terminie - nie musisz się martwić o to, że przepadnie lub straci ważność! Voucher jest wydrukowany na sztywnym, eleganckim papierze i jest gotowy by wręczyć bliskiej osobie.
 
Kupując Voucher online dodatkowo zyskujesz 10% rabatu na wybrany kurs! 
 
 
Jak otrzymać Voucher?
  • należy wybrać kurs i wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie kursu (formularz automatycznie poprosi o podanie daty rozpoczęcia kursu, w przypadku vouchera nie jest ona istotna, nie przejmuj się tym i podaj dowolną datę),
  • w uwagach należy dopisać, że na kurs ma zostać wystawiony voucher oraz jeśli życzysz sobie formę papierową vouchera adres na jaki ma zostać wysłany,
  • po wpłacie całości kwoty za kurs wystawimy voucher w formacie PDF/ wyślemy voucher pocztą tradycyjną.

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top