Windsurfingowe Kursy Grupowe dla Dzieci - EASY SURF Chałupy 6 - kemping Chałupy 6
EASY SURF/pl/Oferta/Kursy Windsurfingu/Kurs Windsurfingu dla Dzieci/Kursy tygodniowe dla dzieci

Kursy Tygodniowe dla Dzieci

Twoje dziecko pokocha windsurfing!

Jesteś rodzicem i chcesz aby Twoje dziecko aktywnie spędziło wakacje i zaraziło się nową pasją? Windsurfing dla dzieci to idealne rozwiązanie. Wasze pociechy będą szlifowały swoje umiejętności z uśmiechem na ustach, a przy tym w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Wykwalifikowani w szkoleniu dzieci instruktorzy zadbają o odpowiedni dobór sprzętu, a sportowy duch walki podczas zajęć grupowych zapewni Waszym dzieciom dawkę niezapomnianych emocji.

Grupowe kursy dla dzieci w wieku 8 - 14 lat to specjalnie przygotowana oferta, gdzie młodzi adepci windsurfingu będą szkolić się w małych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach, a szkolenie dopasowane będzie do ich wieku i umiejętności. 

Uczymy przez zabawę, dzięki czemu Twój maluch nie zniechęci się i z uśmiechem będzie ciągnął Ciebie na kolejne zajęcia.

Szkoła EASY SURF Chałupy 6 wyposażona jest w dziecięce pędniki w rozmiarach od 1 metra oraz dziecięce deski szkoleniowe umożliwiające Waszym pociechom bez wysiłkową naukę! Twoje dziecko pokocha windsurfing z nami :-)

Na tygodniowym kursie grupowym wasze dzieci będą miały wystarczająco dużo czasu i możliwości aby zorientować się czym jest windsurfing oraz przesiąknąć jego wspaniałym klimatem. Gwarantujemy wesołą atmosferę w bazie, przyjazną dzieciom i rodzicom, doświadczonych w pracy z dziećmi instruktorów i opiekunów.

Kurs grupowy to propozycja zarówno dla dzieci początkujących, jak i średnio-zaawansowanych.

W EASY SURF Chałupy 6 do wyboru mamy 2 rodzaje szkoleń:

 • kurs rekreacyjny - 12 h / 6 dni 
 • kurs sportowy - 24 h / 6 dni 

Kurs grupowy rekreacyjny 12h / 6 dni 

Zdecydowałeś się na rodzinny wypad na tydzień na półwysep, chcesz spędzić czas z rodziną ale też zadbać o rekreacyjny wypoczynek dla swoich pociech? Świetnie trafiłeś!! Kurs rekreacyjny to 2 godziny pływania dziennie, które idealnie wpiszą się w grafik rodzinnego wyjazdu i pozwolą aktywnie spędzić czas waszym dzieciom oraz podniosą ich windsurfingowe umiejętności. Maksymalna ilość dzieci w grupie to 6 osób.

Szkolenie rozpoczyna się w każdą niedzielę wakacji i kończy w piątek. Pory zajęć (przed lub po południu) ustalane są pierwszego dnia kursu. Kurs rekreacyjny to propozycja zarówno dla początkujących jak i średniozaawansowanych dzieci. Pierwszy termin: 25 czerwca 2017.

 

Kurs grupowy sportowy 24h / 6 dni 

Twoje dzieci są ambitne i pełne energii? Chcesz aby jak najlepiej wykorzystały czas spędzony na półwyspie?? Kurs sportowy na pewno spełni ich i Twoje oczekiwania! Obejmuje 4 godziny szkolenia dziennie (od niedzieli do piątku), w systemie 2 godziny przed południem i 2 godziny po południu. Dzięki takiemu rozłożeniu wysiłku, każda chwila spędzona na wodzie będzie wykorzystana w 100%! Efekty przyjdą same już po krótkim czasie :-)

Szkolenie rozpoczyna się w każdą sobotę i kończy w piątek. Pory zajęć (przed lub po południu) ustalane są pierwszego dnia kursu. Kurs sportowy to propozycja zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych jak i zaawansowanych dzieci. Pierwszy termin: 25 czerwca 2017.

Dlaczego wybrać kurs tygodniowy:

1

Dobra cena

Więcej godzin szkolenia w niższej cenie!

2

Kadra

Doświadczona kadra instruktorska, z odpowiednim podejściem i metodyka do prowadzenia zajęć dla dzieci :)

3

Rabaty

Nawet do 20% rabatu za wcześniejszą rezerwację FIRST MINUTE!

Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% zniżki!

10% ZNIŻKI za rezerwację ONLINE. To proste - kliknij symbol koszyka i wypełnij formularz. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał zmienić termin kursu - nie martw się - jesteśmy elastyczni. Ceny w tabeli nie zawierają zniżki! Więcej informacji na temat promocji - kliknij tutaj.

Termin Kurs Rekreacyjny - 12h Kurs Sportowy - 24h Uwagi
28.06-03.07.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
05.07-10.07.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
12.07-17.07.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
19.07-24.07.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
26.07-31.07.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
02.08-07.08.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
09.08-14.08.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
16.08-21.08.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!
23.08-28.08.2020 450 zł R 830 zł R Zarezerwuj ONLINE i zgarnij 10% rabatu!

 

Cena zawiera

 • Odpowiednią liczbę godzin szkolenia windsurfingowego (24h lub 12h)
 • Zajęcia z certyfikowanym instruktorem, doświadczonym w pracy z dziećmi
 • Najnowszy sprzęt szkoleniowy, kamizelkę asekuracyjną, trapez
 • 5cio godzinny karnet na wypożyczenie deski SUP – GRATIS
 • Ubezpieczenie sprzętu od uszkodzenia podczas zajęć na wodzie

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia pianki na czas trwania kursu: 30 pln / kurs rekreacyjny lub 50 pln / kurs sportowy
 • Sprzęt funboardowy na czas trwania kursu 130 pln / kurs rekreacyjny lub 150 pln / kurs sportowy
 • 10% zniżki za rezerwację ONLINE - więcej informacji tutaj.


Ważne informacje

 • Godziny zajęć ustalone są od górnie, takie same dla całej grupy. Nie ma możliwości przeniesienia zajęć na inny termin. W przypadku braku warunków wiatrowych do prowadzenia zajęć na wodzie odbędą się zajęcia alternatywne (m.in. teoria prowadzona przez naszych instruktorów, SUP 

Zarezerwuj ONLINE - warto! Zobacz jak na tym skorzystasz...

 • Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs, który Cię interesuje.
 • Kliknij przycisk rezerwuj, wypełnij krótki formularz.
 • Nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu, termin Twojego kursu się zmieni - jesteśmy elastyczni, zmienimy datę Twojej rezerwacji a zadatek nie przepadnie.
 • Wpłać 100 zł (w przypadku pakietów) zadatku za kurs - możesz to zrobić w kilka sekund szybkim przelewem lub przelewem tradycyjnym.
 • My automatycznie naliczymy Tobie 10% rabatu na kurs i zadzwonimy przed Twoim przyjazdem, aby ustalić godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć!

*Zniżka za rezerwację ONLINE nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy obozów i kursów instruktorskich.

Bądź przygotowany - zobacz co ze sobą zabrać!

 • Wybierając się na kurs wind lub kitesurfingu nie zapomnij o: klapkach, kąpielówkach i ręczniku.
 • Zabierz ze sobą piankę jeśli masz lub wypożycz na czas kursu w naszej szkole.
 • Zobacz jak dojechać do naszej szkoły - klik!
 • Znajdź nocleg - zerknij na tę stronę, być może szukasz właśnie tego!
 • Jeśli przyjeżdżasz samochodem pamiętaj, że w sezonie jest duży problem z wjazdem i parkowaniem na naszym kempingu. Najlepiej zrobisz zostawiając go na parkingu na przeciwko wjazdu na kemping Chałupy 6.
 • Jak dojść do bazy? Po wejściu na kemping Chałupy 6 skręć w prawo i idź do samego końca.
 • W szkole są przebieralnie oraz nieduże szafki zamykane na kluczyk. Na terenie szkoły jest także zewnętrzny prysznic, pod którym możesz spłukać się ze słonej wody.
 • Na kempingu są także prysznice i toalety, gdzie możesz wykąpać się po zajęciach.

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6

 

1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji wystawiony zostaje voucher na kwotę zadatku, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły, w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zadatku.

3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

4. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

5. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

6. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 2 godziny przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

7. Niewykorzystane godziny zajęć, wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie – zasada ta nie dotyczy windsurfingowych kursów grupowych, kursów wind&kite oraz obozów studenckich i młodzieżowych.

8. Szkoła EASY SURF Chałupy 6 nie gwarantuje dowozu kursantów w miejsce zajęć. W przypadku zajęć prowadzonych na innych spotach niż kemping Chałupy 6, kursant zobowiązany jest dojechać samodzielnie na miejsce zajęć.

9. W przypadku co najmniej trzykrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

10. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

11. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego (stosowanie kasku dotyczy tylko kitesurfingu) niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania.

12. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. Odmowa wykonywania ćwiczeń zalecanych przez instruktora następuje na wyłączne ryzyko uczestnika szkolenia.

13. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

14. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie.
W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Chałupy 6.

15. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Chałupy 6. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

16. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.

17. Szkoła EASY SURF Chałupy 6, jej pracownicy oraz instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za odniesione przez uczestników szkolenia w trakcie zajęć szkody na osobie i szkody rzeczowe, które nie wynikają z ich zawinionego działania lub zaniechania, w szczególności spowodowane zostały niestosowaniem się przez uczestników szkolenia do postanowień niniejszego regulaminu lub do poleceń instruktora.

18. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

19. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Chałupy 6 możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

20. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

21. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: chalupy@easy-surf.com.

22. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

23. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top