Obozy kitesurfingowe - EASY Kite Camp Hel
EASY SURF/pl/Oferta/Obozy/Młodzieżowy PRO CAMP

Młodzieżowy PRO CAMP Kite

Nowość w ofercie EASY SURF! 

Młodzieżowy PRO CAMP w EASY SURF Chałupy 6 to absolutny hit sezonu 2019. Kierujemy tę ofertę do uczestników obozów młodzieżowych (13-18 lat), którzy z roku na rok wracają do nas z coraz wyższym poziomem umiejętności. Wychodząc im naprzeciw przygotowaliśmy 3 specjalne turnusy podczas których osoby zaawansowane będą mogły wziąć udział w PRO CAMPIE prowadzonym przez naszych najlepszych instruktorów. Oprócz specjalnego bloku zajęć z wideo analizą, PRO CAMP'owicze otrzymają od nas indywidualny zestaw sprzętu na czas trwania zajęć. 

Liczba miejsc na każdym turnusie MOCNO OGRANICZONA! Kto pierwszy - ten lepszy!Od sezonu 2015 zapewniamy naszym obozowiczom nocleg w komfortowych pokojach na terenie bazy EASY SURF Chałupy 6. Tego nie znajdziesz w żadnej innej bazie na Półwyspie Helskim!

WAŻNE: od lat nasze obozy cieszą się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że Wam się podobało i wracacie do nas co roku zabierając ze sobą znajomych. Miejsca na naszych obozach znikają błyskawicznie szybko - już w lutym/marcu zaczyna ich brakować na najbardziej obleganych turnusach. Pamiętajcie, by zapisać się wcześniej by uniknąć przykrej niespodzianki... nasze pokoje nie są z gumy ;)

 

Dla kogo jest PRO CAMP:

Aby wziąć udział w PRO CAMPIE musisz pływać conajmniej na poziomie IKO 3 / PZKite 3 czyli musisz mieć opanowanie ostrzenie i robienie zwrotów. Instruktor nie będzie gonił Cię po całej zatoce - musisz dać radę sam do niego dopłynąć wysłuchać wskazówek.  

 

Gdzie:

Nasze obozy odbywają się na półwyspie Helskim. Płaska, płytka oraz ciepła woda, którą oferuje nam zatoka Pucka stwarza najlepsze w Polsce warunki do szkoleń kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie!

Nasza baza – EASY SURF Chałupy 6 mieści się na największym kempingu - Chałupy 6. Graniczy on bezpośrednio z miejscowością Chałupy. Na kempingu znajduje się restauracja, sklep spożywczy, bankomat, kawiarenka internetowa oraz boisko do siatkówki. Nasza baza wyposażona jest w specjalną świetlicę obozową, wyposażoną w projektor multimedialny, sprzęt do karaoke i Nintendo Wii.

 

Zakwaterowanie

Opcja nr 1: komfortowe pokoje w naszej bazie 

Od sezonu 2015 przenieśliśmy standard zakwaterowania na zupełnie inny, nie spotykany na Półwyspie Helskim poziom! Nasi obozowicze mogą nocować teraz w nowiutkich pokojach na terenie naszej bazy. Tego nie znajdziesz w żadnej innej szkole na Półwyspie. Nasza baza wyposażona jest w 5 pokoi 6 osobowych. Pokoje wyposażone są w 3 łóżka piętrowe o standardowym wymiarze 200x90. Spokojnie wyśpi się na nich nawet dorosła osoba. Od teraz koniec z dzieleniem łóżka / materacu z kolegą lub koleżanką z obozu jak to ma miejsce w przyczepach kempingowych! Dodatkowo każdy z pokoi posiada dodatkowo niewielki taras.

 Prócz łóżek w pokojach znajdziecie wszystko co niezbędne na obozie czyli:

 • schowki na ubrania
 • stolik z krzesłami (doskonały do pisania listów do rodziców ;)
 • lampki nocne - jakby ktoś chciał poczytać do poduszki.  

Obozowicze korzystają z kempingowego węzła sanitarnego, czyli pryszniców oraz toalet mieszczących się w odległości 50 metrów od naszej bazy. Dla najbardziej wymagających jest nawet pralnia :)

Na kempingu znajduje się węzeł sanitarny o wysokim standardzie. Dla najbardziej wymagających jest nawet pralnia:)

 

 

Opcja nr 2: namioty na terenie bazy

Drugą opcją noclegową na naszych obozach jest namiot - coś dla tych, którzy chcą się poczuć prawdziwy kempingowy klimat! Opcja tańsza, ale niekoniecznie gorsza. Namioty rozbite są na ogrodzonym terenie naszej bazy, tuż przy świetlicy oraz pokojach - także przez cały czas będziecie w pobliżu reszty ekipy. Nasze namioty to duże, dwukomorowe 4 osobowe Campusy, z przedsionkiem, wyposażone w wygodne dmuchane materace.

Do dyspozycji obozowiczów jest cały czas nasza świetlica, w której można np. podładować telefon lub przechować prywatne rzeczy w szafce.

 

Wyżywienie

3 smaczne posiłki dziennie w restauracji na terenie kempingu.

 

Jak wyglądają zajęcia:

Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie, po 2 godziny w grupie max 6 osobowej. Składają się one z briefingu, czyli objaśnienia / omówienia danego tricku wraz z prezentacją wykonaną przez instruktora oraz wspólnego treningu podczas którego instruktor Was nagrywa i udziela bieżących wskazówek. Wieczorami będzie odbywała się video analiza, na której na podstawie zebranego materiału będą omawiane błędy i postępy kursantów. Dodatkowo codziennie poprowadzimy rozruch poranny i rozciąganie. 

Kto je poprowadzi: 

Nasi najlepsi instruktorzy czyli:

 • Grzegorz Łopusiewicz - szef wyszkolenia w EASY SURF Chałupy 6. Doświadczony instruktor IKO oraz PZKite level 2, już niebawem instruktor wykładowca PZKite. Instruktor surfingu ISA. Swoje doświadczenie zdobywał w Chałupach, Brazylii, na Zanzibarze oraz w Meksyku. Mistrz Polski Instruktorów w kategorii race oraz zwycięzca zawodów HBO GO BIG! Startował również w legendarnych zawodach snowkite Redbull Ragnarok. Miłośnik oldschool'u i wysokich lotów. Przed i po sezonie prowadzi nasze PRO CAMPY na wyjazdach zagranicznych.  • Łukasz Komorowski - jeden z najdłużej pracujących w EASY SURF Chałupy 6 instruktorów (chyba to już 9ty sezon?) To on zawsze prowadzi zaawansowane grupy obozowe. Miłośnik newschool'owego freestyle choć wysokim lotem, kiteloopem czy jesus walkiem nie pogardzi. Ulubieniec kursantów EASY SURF. Duuuuużo energii i motywacji. Poza sezonem Łukasza spotkacie w naszej szkole w Egipcie EASY SURF El Gouna  oraz na PRO CAMP'ach które prowadzi podczas Kite Safari. 


Sprzęt:

Podczas PRO CAMP'u w przeciwieństwie do standardowego obozu każdy uczestnik otrzymuje na wyłączność swój zestaw sprzętu kitesurfingowego na czas zajęć. Szkolimy na najnowszych latawcach Cabrinha 2019 oraz deskach Nobile. 

 

Gdy nie ma wiatru to? 

Nie nudzimy się! Przygotowaliśmy dla was inne atrakcje sportowe, organizowane gdy nie ma odpowiednich warunków do szkolenia lub w czasie między zajęciami:

 • Windsurfing
 • Wakeboarding
 • Skimboarding
 • Surfing
 • SUP - Stand Up Paddling
 • Atrakcje motorowodne
 • Longboarding
 • Slackline

 


Oraz masę innych atrakcji nie związanych z wodą:

 • batut
 • piłkarzyki
 • gry planszkowe
 • siatkówka, freesbie, piłka nożna oraz inne plażowe atrakcje
 • możliwość korzystania z siłowni
 • turnieje w darta (lotki) i badmintona
 • karaoke i gry sportowe na konsoli Xbox Kinect
 • surferskie grilowanie
 • możliwość korzystania z naszej bazy, strefa chilloutu, wieczorne kino na plaży
 • beach party w bazie oraz imprezki w Beach Barze
 • wyprawa do parku linowego!
 • crossfit - na terenie naszej bazy znajduje się profesjonalna klatka do treningu crossfit. Każdy z obozowiczów może wziąć udział w darmowym treningu prowadzonym przez profesjonalnego instruktora.

 

 

Dlaczego wybrać obóz w EASY SURF:

1

Kilkanaście lat doświadczenia, profesjonalna kadra instruktorska i obozowa. Od 11 lat kierownikiem obozów jest znany i lubiany (zarówno przez młodzież jak i rodziców ;)) Jakub Janaszek. Powierz swoje dziecko w sprawdzone ręce. 

2

Najnowszy sprzęt szkoleniowy Cabrinha, Airush i Nobile, szkolenie z łącznością radiową oraz doświadczona stała kadra instruktorska to nasz przepis na szybkie postępy!

3

Zajęcia z grupa PRO CAMP prowadzi Grzegorz Łopusiewicz - szef wyszkolenia w EASY SURF Chałupy 6. Doświadczony instruktor IKO oraz PZKite level 2. Mistrz Polski Instruktorów w kategorii race oraz zwycięzca zawodów HBO GO BIG! 

Zarezerwuj Swój Turnus!

UWAGA: Ceny podane w tabeli są cenami regularnymi - nie zawierają dodatkowych zniżek! Do 26 stycznia rabat FIRST MINUTE - 100 zł! Dowiedz się jakie zniżki obowiązują - klik.

Turnusy 2 tygodniowe rozpoczynają się tak jak jednotygodniowe z wyjątkiem terminu 22.08-29.08.2020.

Termin Namiot Pokój SURF House Dodatkowe info 
27.06-04.07.2020 2349 zł 2549 zł  
25.07-01.08.2020 2349 zł 2549 zł   
08.08-15.08.2020 2349 zł 2549 zł  

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w wybranej opcji, wyżywienie, opiekę wychowawcy, asekurację
 • 24 godziny szkolenia kitesurfingu PRO CAMP z najlepszymi instruktorami, video analizą, rozgrzewkami i rozciąganiem
 • zestaw sprzętu na wyłączność na czas zajęć
 • zajęcia dodatkowe w przypadku braku wiatru,
 • kamizelkę, trapez,
 • sprzęt szkoleniowy,
 • ubezpieczenie NNW,

Cena nie zawiera

 • dojazdu,
 • wypożyczenia pianki - 50 zł / tydzień

Dodatkowe zniżki:

 • rodzeństwo na obozie – 50 zł zniżki
 • byłeś już na naszym obozie? – 100 zł zniżki
 • obóz 2 tygodniowy - 100 zł zniżki
 • zapisz się na obóz z koleżanką lub kolegą na jeden z dwóch ostatnich turnusów (15-22.08.20 lub 22-29.08.20) - 400 zł zniżki (po 200 zł zniżki dla każdej osoby)**
 • byłeś już na naszym obozie w tym sezonie? - 200 zł zniżki (przy rezerwacji obozu w terminie 15-22.08.20 lub 22-29.08.20)**

*Maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 150 zł.

**Promocje dotyczące rezerwacji przedostatniego oraz ostatniego turnusu obozowego (15-22.08.20 lub 22-29.08.20) nie łączą się ze sobą, ani z innymi zniżkami.


Kadra

Kierownikiem obozu jest Jakub Janaszek - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (mgr), z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie organizowania letnich i zimowych obozów młodzieżowych. Kuba to również wychowawca dzieci i młodzieży, instruktor narciarstwa zjazdowego, windsurfingu, trener badmintona w klubie PTS Puszczykowo - czynny zawodnik, masażysta, animator czasu wolnego. Obecnie zafascynowany kitesurfingiem i wakeboardingiem.

Kuba Janaszek, czyli firma YANAHZONE Sport&Fun pod nr 528 została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Kliknij tutaj aby zobaczyć zaświaczenie.

Dzięki ciągłości naszej współpracy z Kubą (ponad 6 lat) mogą Państwo liczyć na najwyższy standard opieki wychowawczej. Nad obozowiczami przez 24h/dobę czuwają wykwalifikowani opiekunowie.

Nasza kadra instruktorska to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy windsurfingu posiadający uprawnienia międzynarodowej organizacji VDWS oraz Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Większość z nich pracuje w naszej szkole od kilku sezonów.

Bezpieczeństwo

Zatoka Pucka jest idealnym akwenem szkoleniowym. Głębokość wody około 400 metrów od brzegu nie przekracza 1,5 metra. Mimo to uczestnicy kursu obowiązkowo pływają w kamizelkach asekuracyjnych. Dodatkowo nad ich bezpieczeństwem czuwa nasza motorówka asekuracyjna oraz instruktorzy przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy.

Dojazd

Każdy obozowicz dojeżdża indywidualnie. Jednych podwożą rodzice - mają wtedy okazję zapoznać się osobiście z kadrą oraz zobaczyć jak to wszystko wygląda. Inni dojeżdżają pociągiem - 100 metrów od naszej bazy znajduje się dworzec PKP. Na życzenie odbieramy i „wrzucamy” z powrotem obozowiczów do pociągów.

Obozy rozpoczynają się w każdą sobotę o 18:00 a kończą się w następną sobotę o 11:00.

Więcej informacji na temat dojazdu znajdziecie TUTAJ

Co należy zabrać ze sobą?

 • śpiwór, poduszkę,
 • buty do pływania,
 • kąpielówki, strój sportowy, nieprzemakalną kurtkę, czapkę z daszkiem i czapkę zimową,
 • klapki pod prysznic,
 • krem z filtrem UV

Jak zarezerwować?

Kliknij w przycisk rezerwuj przy terminie, którym jesteś zainteresowany i wypełnij formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z numerem konta na które musisz w ciągu 7 dni przelać 500 zł zadatku - w przeciwnym razie twoja rezerwacja nie jest ważna! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu.

Regulamin obozu

Kliknij tutaj aby zapoznać się z Regulaminem obozu. Wpłata zadatku równoznaczna jest z akceptacją regulaminu.

 

Dokumenty do pobrania:

Doświadczenie i zaufanie

Nie wiesz czy nam zaufać? Sprawdź nas!

Dane rejestrowe firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka

NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Przez cały rok możecie odwiedzić nas w naszym sklepie w Poznaniu!

Organizatorem od strony turystyczno - wychowawczej jest firma kierownika obozów - Jakuba Janaszka - YANAHZONE Sport & Fun, która została została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 528 . Kliknij tutaj aby zobaczyć wpis do rejestru. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową, którą możecie zobaczyć tutaj.

Odwiedźcie również nasz profil na facebooku oraz galerię, w której znajdują się zdjęcia z turnusów z poprzednich lat..

 

Masz pytania o obozy i dostępność miejsc? 

Zadzwoń do kierownika obozów: +48 697 695 723 - Jakub Janaszek lub napisz do nas: obozy@easy-surf.com

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top