Obozy kitesurfingowe - EASY Kite Camp Hel
EASY SURF/pl/Oferta/Obozy/Obóz młodzieżowy - KITE

Obóz młodzieżowy - KITE

Wykorzystaj wakacje na Półwyspie Helskim do maximum!

EASY SURF Chałupy 6 zaprasza na obozy kitesurfingowe EASY Kite Camp 2020. Tutaj poznasz super ludzi, nawiążesz nowe przyjaźnie, spędzisz niezapomniany tydzień i nauczysz się pływać na kitesurfingu - jednym z najmodniejszych i najszybciej rozwijających się obecnie sportów! Nie trzeba dodawać, że po powrocie Twoi kumple i koleżanki pozazdroszczą Ci nie tylko opalenizny, ale głównie nowych umiejętności i świetnych fot z pływania!

Przez kilka lat organizowania szkoleń i obozów dowiedzieliśmy się, czego od obozu oczekuje dzisiejsza młodzież oraz ich rodzice, dzięki czemu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni. Jeżeli masz 13-18 latlubisz wodę, rozpiera Cię energia, chcesz poznać nowych ludzi oraz lubisz adrenalinę i sporty ekstremalne - ten obóz jest dla Ciebie! Aktywnie spędzisz czas w wyluzowanej atmosferze naszej bazy oraz poznasz fajną ekipę pozytywnie „zarażonych” sportami wodnymi! Poza szkoleniem kitesurfingu przygotowaliśmy dla Was: windsurfing, skimboarding, surfing, wakeboarding, batut, rowery, konsola Xbox Kinect, karaoke i wiele innych atrakcji  !!

Już od sezonu 2015 zapewniamy naszym obozowiczom nocleg w komfortowych pokojach na terenie bazy EASY SURF Chałupy 6. Tego nie znajdziesz w żadnej innej bazie na Półwyspie Helskim!

WAŻNE: od lat nasze obozy cieszą się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że Wam się podobało i wracacie do nas co roku zabierając ze sobą znajomych. Miejsca na naszych obozach znikają błyskawicznie szybko - już w lutym/marcu zaczyna ich brakować na najbardziej obleganych turnusach. Pamiętajcie, by zapisać się wcześniej by uniknąć przykrej niespodzianki... nasze pokoje nie są z gumy ;)

 

Oferta specjalna 2020!

3 specjalne turnusy z opcją PRO CAMP oraz jeden turnus z możliwością zdobycia uprawnień asystenta instruktora PZKite - tylko w EASY SURF Chałupy 6!

 

Kto może zostać kitesurferem?

Prawie każdy. Aby bezpiecznie uprawiać kitesurfing Twoja waga musi przekraczać 40 kg. Ofertę kierujemy do młodzieży w wieku 13-18 lat. Dla osób młodszych polecamy obozy EASY Kid Camp.

 

 

Gdzie:

Nasze obozy odbywają się na półwyspie Helskim. Płaska, płytka oraz ciepła woda, którą oferuje nam zatoka Pucka stwarza najlepsze w Polsce warunki do szkoleń kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie!

Nasza baza – EASY SURF Chałupy 6 mieści się na największym kempingu - Chałupy 6. Graniczy on bezpośrednio z miejscowością Chałupy. Na kempingu znajduje się restauracja, sklep spożywczy, bankomat, kawiarenka internetowa oraz boisko do siatkówki. Nasza baza wyposażona jest w specjalną świetlicę obozową, wyposażoną w projektor multimedialny, sprzęt do karaoke i Nintendo Wii.

 

Zakwaterowanie

Opcja nr 1: komfortowe pokoje w naszej bazie 

Od sezonu 2015 przenieśliśmy standard zakwaterowania na zupełnie inny, nie spotykany na Półwyspie Helskim poziom! Nasi obozowicze mogą nocować teraz w nowiutkich pokojach na terenie naszej bazy. Tego nie znajdziesz w żadnej innej szkole na Półwyspie. Nasza baza wyposażona jest w 5 pokoi 6 osobowych. Pokoje wyposażone są w 3 łóżka piętrowe o standardowym wymiarze 200x90. Spokojnie wyśpi się na nich nawet dorosła osoba. Od teraz koniec z dzieleniem łóżka / materacu z kolegą lub koleżanką z obozu jak to ma miejsce w przyczepach kempingowych! Dodatkowo każdy z pokoi posiada dodatkowo niewielki taras.

 Prócz łóżek w pokojach znajdziecie wszystko co niezbędne na obozie czyli:

 • schowki na ubrania
 • stolik z krzesłami (doskonały do pisania listów do rodziców ;)
 • lampki nocne - jakby ktoś chciał poczytać do poduszki.  

Obozowicze korzystają z kempingowego węzła sanitarnego, czyli pryszniców oraz toalet mieszczących się w odległości 50 metrów od naszej bazy. Dla najbardziej wymagających jest nawet pralnia :)

Na kempingu znajduje się węzeł sanitarny o wysokim standardzie. Dla najbardziej wymagających jest nawet pralnia:)

 

 

Opcja nr 2: namioty na terenie bazy

Drugą opcją noclegową na naszych obozach jest namiot - coś dla tych, którzy chcą się poczuć prawdziwy kempingowy klimat! Opcja tańsza, ale niekoniecznie gorsza. Namioty rozbite są na ogrodzonym terenie naszej bazy, tuż przy świetlicy oraz pokojach - także przez cały czas będziecie w pobliżu reszty ekipy. Nasze namioty to duże, dwukomorowe 4 osobowe Campusy, z przedsionkiem, wyposażone w wygodne dmuchane materace.

Do dyspozycji obozowiczów jest cały czas nasza świetlica, w której można np. podładować telefon lub przechować prywatne rzeczy w szafce.

 

Wyżywienie

3 smaczne posiłki dziennie w restauracji na terenie kempingu Chałupy 6.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych obozowiczów oferujemy trzy rodzaje diety - standardową, wegetariańską lub wegańską (dopłata 100 zł/ tydzień) - do wyboru. Nie zapewniamy innych diet - bezglutenowych, bez laktozy ;)

Szkolenie kitesurfingu:

 • 4 godziny zajęć KITESURFINGU dziennie – 2 x 2h
 • zajęcia z WINDSURFINGU jako alternatywa, gdy wiatr będzie zbyt słaby na kitesurfing
 • zajęcia w 2-3 osobowych grupach kitesurfingowych
 • szkolenie na każdym poziomie zaawansowania prowadzone przez certyfikowanych instruktorów IKO, PZKite, VDWS i PSW
 • najnowszy sprzęt, dopasowany do poziomu zaawansowania,
 • szkolenie WAKEBOARDINGU

 

 

Gdy nie ma wiatru to? 

Nie nudzimy się! Przygotowaliśmy dla was inne atrakcje sportowe, organizowane gdy nie ma odpowiednich warunków do szkolenia lub w czasie między zajęciami:

 • Windsurfing
 • Wakeboarding
 • Skimboarding
 • Surfing
 • SUP - Stand Up Paddling
 • Atrakcje motorowodne
 • Longboarding
 • Slackline

 


Oraz masę innych atrakcji nie związanych z wodą:

 • batut
 • piłkarzyki
 • gry planszkowe
 • siatkówka, freesbie, piłka nożna oraz inne plażowe atrakcje
 • możliwość korzystania z siłowni
 • turnieje w darta (lotki) i badmintona
 • karaoke i gry sportowe na konsoli Xbox Kinect
 • surferskie grilowanie
 • możliwość korzystania z naszej bazy, strefa chilloutu, wieczorne kino na plaży
 • beach party w bazie oraz imprezki w Beach Barze
 • wyprawa do parku linowego!
 • crossfit - na terenie naszej bazy znajduje się profesjonalna klatka do treningu crossfit. Każdy z obozowiczów może wziąć udział w darmowym treningu prowadzonym przez profesjonalnego instruktora.

 

 

Dodatkowe programy:

1. Obozowy PRO CAMP dla zaawansowanych kitesurferów

Z roku na rok widzimy, że poziom naszych powracających obozowiczów jest coraz wyższy! Wychodząc Wam naprzeciw przygotowaliśmy 3 specjalne turnusy podczas których osoby pływające będą mogły wziąć udział w PRO CAMPIE prowadzonym przez naszych najlepszych instruktorów. Prócz specjalnego bloku zajęć z video analizą PRO CAMP'owicze otrzymają od nas indywidualny zestaw sprzętu na czas trwania zajęć. 

Liczba miejsc na każdym turnusie MOCNO OGRANICZONA! Kto pierwszy - ten lepszy!

Dowiedz się więcej na temat obozu z PRO CAMP'em

Dla kogo jest PRO CAMP:

Aby wziąć udział w PRO CAMPIE musisz pływać conajmniej na poziomie IKO 3 / PZKite 3 czyli musisz mieć opanowanie ostrzenie i robienie zwrotów. Instruktor nie będzie gonił Cię po całej zatoce - musisz dać radę sam do niego dopłynąć wysłuchać wskazówek. 

 

Jak wyglądają zajęcia:

Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie, po 2 godziny w grupie max 6 osobowej. Składają się one z briefingu, czyli objaśnienia / omówienia danego tricku wraz z prezentacją wykonaną przez instruktora oraz wspólnego treningu podczas którego instruktor Was nagrywa i udziela bieżących wskazówek. Wieczorami będzie odbywała się video analiza, na której na podstawie zebranego materiału będą omawiane błędy i postępy kursantów. Dodatkowo codziennie poprowadzimy rozruch poranny i rozciąganie. 

Kto je poprowadzi: 

Nasi najlepsi instruktorzy czyli:

 • Grzegorz Łopusiewicz - szef wyszkolenia w EASY SURF Chałupy 6. Doświadczony instruktor IKO oraz PZKite level 2, już niebawem instruktor wykładowca PZKite. Instruktor surfingu ISA. Swoje doświadczenie zdobywał w Chałupach, Brazylii, na Zanzibarze oraz w Meksyku. Mistrz Polski Instruktorów w kategorii race oraz zwycięzca zawodów HBO GO BIG! Startował również w legendarnych zawodach snowkite Redbull Ragnarok. Miłośnik oldschool'u i wysokich lotów. Przed i po sezonie prowadzi nasze PRO CAMPY na wyjazdach zagranicznych.  • Łukasz Komorowski - jeden z najdłużej pracujących w EASY SURF Chałupy 6 instruktorów (chyba to już 9ty sezon?) To on zawsze prowadzi zaawansowane grupy obozowe. Miłośnik newschool'owego freestyle choć wysokim lotem, kiteloopem czy jesus walkiem nie pogardzi. Ulubieniec kursantów EASY SURF. Duuuuużo energii i motywacji. Poza sezonem Łukasza spotkacie w naszej szkole w Egipcie EASY SURF El Gouna  oraz na PRO CAMP'ach które prowadzi podczas Kite Safari. 


Sprzęt:

Podczas PRO CAMP'u w przeciwieństwie do standardowego obozu każdy uczestnik otrzymuje na wyłączność swój zestaw sprzętu kitesurfingowego na czas zajęć. Szkolimy na najnowszych latawcach Cabrinha 2019 oraz deskach Nobile. 

 

Terminy:

W sezonie 2020 PRO CAMP będzie dostępny tylko i wyłącznie na 3ech turnusach:

 • 07.06-04.07.2020
 • 25.07-01.08.2020
 • 08.08-15.08.2020

Cena:

Dopłata do zajęć PRO CAMP do ceny standardowego obozu wynosi 600 zł/ tydzień. Cena zawiera zajęcia PRO CAMP oraz zestaw sprzętu na wyłączność na czas zajęć. 

 

 

2. Kurs asystenta instruktora PZKite - turnus 2020 - 22.08-29.08.2020!

Pływasz już dobrze na kitesurfingu i marzy ci się praca instruktora? Chciałbyś w przyszłości dołączyć do teamu EASY SURF i spędzić całe wakacje w Chałupach? Wszystko jest możliwe! Wystarczy że masz skończone 16 lat oraz pływasz na poziomie 3cim PZKite czyli pływasz ostro na wiatr i wykonujesz zwroty.

Weź udział w specjalnym turnusie obozowym, podczas którego odbędzie się kurs asystenta PZKite prowadzony przez naszego head instruktora Grzegorza Łopusiewicza (instruktor PZkite level 2) i zrób swój pierwszy krok w karierze instruktorskiej! EASY SURF Chałupy 6 to pierwsza w Polsce szkoła, oferująca taki obóz!

Więcej informacji na temat kursu asystenta

Uprawnienia pomocnika instruktora PZKite:

Kurs pomocnika instruktora, został opracowany z myślą o ambitnych młodych ludziach, chcących zacząć swoją karierę szkoleniowca. Jest to pierwszy praktyczny i wymagany etap przed przystąpieniem do kursu instruktorskiego, zapoznania się z pracą Instruktora kitesurfingu oraz doskonały sposób na zdobycie pracy w sezonie letnim (wakacyjnym).

Korzyści wynikające z posiadania uprawnień pomocnika instruktora:

 • Asystent otrzymuje podstawowy pakiet ubezpieczeń taki jak instruktor PZkite
 • Otrzymuje uprawnienie do przystąpienia na kurs instruktorski
 • Możliwość zarobkowania na wakacjach w wybranej szkole kitesurfingu
 • Możliwość odpracowania poniesionych kosztów kursu w wybranej szkole

Wymagania na stopień pomocnika instruktora PZKite:

 • Umiejętności na poziomie trzeciego stopnia PZKite
 • Skończone 16 lat (dla osób niepełnoletnich wymagana zgoda rodziców)
 • Zaliczyć egzamin oraz praktykę – min. 40 godz.

Program kursu pomocnika instruktora:

 • 6 godzin teorii rozłożone na dwa/trzy dni.
 • Min. 20 godzin bezpłatnej praktyki w szkole pod okiem instruktora PZKite poziom 2.
 • Zalecamy odbycie praktyki na motorówce, podczas asekuracji trwających zajęć (10 godzin).
 • Zatwierdzenie praktyki przez instruktora minimum Poziom 1 oraz drugiego instruktora PZKite minimum poziom 2.

Egzamin końcowy na stopień pomocnika instruktora:

 • Egzamin teoretyczny
 • Egzamin praktyczny – pływanie “ostro” na wiatr, skok prosty na obu halsach.

Koszt kursu wynosi 753 zł i zawiera:

 • Karta kiteboardera z ubezpieczeniem standard.
 • Opłatę członkowską PZKite.
 • Opłatę za kurs.

Stopień pomocnika instruktora uprawnia do:

 • Przygotowania sprzętu do zajęć.
 • Prowadzenia asekuracji na łodzi motorowej nie wymagającej dodatkowych uprawnień.
 • Zarządzania organizacją sprzętu i jego utrzymaniem.
 • Może wspomagać grupy wieloosobowe prowadzone przez innego instruktora posiadającego poziom 1,2 PZKite.
 • Pomocnik nie może brać samodzielnego udziału w zajęciach bez nadzoru instruktora.
 • Przystąpić do kursu instruktorskiego PZKite.
Dlaczego wybrać obóz w EASY SURF:

1

Doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu szkoleń i obozów. Wiemy czego od obozu oczekuje dzisiejsza młodzież oraz ich rodzice, dzięki czemu możemy zaoferować Wam wakacje, z których na pewno wrócicie zadowoleni!

2

Zaufanie

Od 11 lat kierownikiem obozów jest znany i lubiany (zarówno przez młodzież jak i rodziców ;)) Jakub Janaszek. Powierz swoje dziecko w sprawdzone ręce.

3

Szkolenie dla zaawansowanych

Turnusy z opcją szkolenia PRO oraz kursem na asystenta instruktora PZKite - rozwijaj z nami pasję swojego dziecka!

Zarezerwuj Swój Turnus!

UWAGA: Ceny podane w tabeli są cenami regularnymi - nie zawierają dodatkowych zniżek! Zobacz jakie zniżki obozowe obowiązują!

Turnusy 2 tygodniowe rozpoczynają się tak jak jednotygodniowe z wyjątkiem terminu 22.08.2020

Termin Namiot Pokój SURF House Dodatkowe info 
27.06-04.07.2020 1819 zł 2019 zł Turnus z opcją PRO CAMP/ pokoje zajęte, tylko miejsca w namiotach
04.07-11.07.2020 1819 zł 2019 zł Brak miejsc, lista rezerwowa
11.07-18.07.2020 1819 zł 2019 zł Brak miejsc, lista rezerwowa
18.07-25.07.2020 1819 zł 2019 zł Brak miejsc w pokojach, ostatnie miejsca w namiotach
25.07-01.08.2020 1819 zł 2019 zł  Turnus z opcją PRO CAMP/ Brak miejsc w pokojach, ostatnie miejsca w namiotach
01.08-08.08.2020 1819 zł 2019 zł Brak miejsc w pokojach, ostatnie miejsca w namiotach
08.08-15.08.2020 1819 zł 2019 zł Turnus z opcją PRO CAMP/ Brak miejsc w pokojach, ostatnie miejsca w namiotach
15.08-22.08.2020 1819 zł 2019 zł Brak miejsc w pokojach, ostatnie miejsca w namiotach
22.08-29.08.2020 1819 zł 2019 zł Turnus z opcją kursu asystenta instruktora/  Wolne miejsca w pokojach i namiotach

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w wybranej opcji, wyżywienie (opcja standard), opiekę wychowawcy, asekurację
 • 24 godziny szkolenia kitesurfingu z instruktorem,
 • zajęcia dodatkowe w przypadku braku wiatru,
 • kamizelkę, trapez,
 • sprzęt szkoleniowy,
 • ubezpieczenie NNW,

Cena nie zawiera

 • dojazdu,
 • dopłaty do wyżywienia w opcji wegetariańskiej/ wegańskiej - 100 zł/ tydzień
 • wypożyczenia pianki - 50 zł / tydzień
 • zajęć w formacie PRO CAMP - opcja dostępna na wybranych turnusach - 600 zł / tydzień
 • kursu asystenta PZKite - opcja dostępna na turnusie 22.08 - 29.08.2020 - 753 zł / tydzień

Dodatkowe zniżki:

 • rodzeństwo na obozie – 50 zł zniżki
 • byłeś już na naszym obozie? – 100 zł zniżki
 • obóz 2 tygodniowy - 100 zł zniżki

*Maksymalna wysokość wszystkich zniżek to łącznie 150 zł.


Kadra

Kierownikiem obozu jest Jakub Janaszek - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (mgr), z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie organizowania letnich i zimowych obozów młodzieżowych. Kuba to również wychowawca dzieci i młodzieży, instruktor narciarstwa zjazdowego, windsurfingu, trener badmintona w klubie PTS Puszczykowo - czynny zawodnik, masażysta, animator czasu wolnego. Obecnie zafascynowany kitesurfingiem i wakeboardingiem.

Kuba Janaszek, czyli firma YANAHZONE Sport&Fun pod nr 528 została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Kliknij tutaj aby zobaczyć zaświaczenie.

Dzięki ciągłości naszej współpracy z Kubą (ponad 6 lat) mogą Państwo liczyć na najwyższy standard opieki wychowawczej. Nad obozowiczami przez 24h/dobę czuwają wykwalifikowani opiekunowie.

Nasza kadra instruktorska to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy windsurfingu posiadający uprawnienia międzynarodowej organizacji VDWS oraz Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Większość z nich pracuje w naszej szkole od kilku sezonów.

Bezpieczeństwo

Zatoka Pucka jest idealnym akwenem szkoleniowym. Głębokość wody około 400 metrów od brzegu nie przekracza 1,5 metra. Mimo to uczestnicy kursu obowiązkowo pływają w kamizelkach asekuracyjnych. Dodatkowo nad ich bezpieczeństwem czuwa nasza motorówka asekuracyjna oraz instruktorzy przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy.

Dojazd

Każdy obozowicz dojeżdża indywidualnie. Jednych podwożą rodzice - mają wtedy okazję zapoznać się osobiście z kadrą oraz zobaczyć jak to wszystko wygląda. Inni dojeżdżają pociągiem - 100 metrów od naszej bazy znajduje się dworzec PKP. Na życzenie odbieramy i „wrzucamy” z powrotem obozowiczów do pociągów.

Obozy rozpoczynają się w każdą sobotę o 18:00 a kończą się w następną sobotę o 11:00.

Więcej informacji na temat dojazdu znajdziecie TUTAJ

Co należy zabrać ze sobą?

 • śpiwór, poduszkę,
 • buty do pływania,
 • kąpielówki, strój sportowy, nieprzemakalną kurtkę, czapkę z daszkiem i czapkę zimową,
 • klapki pod prysznic,
 • krem z filtrem UV

Jak zarezerwować?

Kliknij w przycisk rezerwuj przy terminie, którym jesteś zainteresowany i wypełnij formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z numerem konta na które musisz w ciągu 7 dni przelać 500 zł zadatku - w przeciwnym razie twoja rezerwacja nie jest ważna! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu.

Regulamin obozu

Kliknij tutaj aby zapoznać się z Regulaminem obozu. Wpłata zadatku równoznaczna jest z akceptacją regulaminu.

 

Dokumenty do pobrania:

Doświadczenie i zaufanie

Nie wiesz czy nam zaufać? Sprawdź nas!

Dane rejestrowe firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka

NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Przez cały rok możecie odwiedzić nas w naszym sklepie w Poznaniu!

Organizatorem od strony turystyczno - wychowawczej jest firma kierownika obozów - Jakuba Janaszka - YANAHZONE Sport & Fun, która została została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 528 . Kliknij tutaj aby zobaczyć wpis do rejestru. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową, którą możecie zobaczyć tutaj.

Odwiedźcie również nasz profil na facebooku oraz galerię, w której znajdują się zdjęcia z turnusów z poprzednich lat..

 

Masz pytania o obozy i dostępność miejsc? 

Zadzwoń do kierownika obozów: +48 697 695 723 - Jakub Janaszek lub napisz do nas: obozy@easy-surf.com obozy@easy-surf.com

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top