Zobacz jak do nas dojechać - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy, kemping Solar - Chałupy 4, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Zobacz jak do nas dojechać

Samochodem

  • kierujemy się na Gdańsk/ Gdynię/ Sopot, następnie na Hel,
  • wjeżdżając na półwysep mijamy po prawej stronie kolejno kempingi: Małe Morze, Kaper, Chałupy 3 i jesteś na miejscu  -kemping Solar, Chałupy 4!
  • na kempingu Solar, Chałupy 4 - znajdziesz nas w samym centrum po prawej stronie idąc główną drogą :)
  • sprawdź gdzie możesz zaparkować - kliknij

Kliknij tutaj, aby zobaczyć mapy Google

EASY SURF Chałupy, Kemping Solar

Pociągiem

Najbliżej położona stacja kolejowa to CHAŁUPY - dzieli ją od naszej bazy około 1,9 km. Dojdziecie do nas pieszo lub możecie podjechać taksówką. Wcześniejszą stacją jest Władysławowo Port. Jeżeli z miejsca, z którego wyruszacie, nie ma bezpośredniego połączenia z Chałupami, to najlepiej przesiąść się na stacji Gdynia Główna lub Władysławowo.

Aktualny rozkład można znaleźć na http://rozklad-pkp.pl/

PKS lub prywatni przewoźnicy

Autobus do Chałup z Gdyni (przy wejściu głównym do stacji PKP)

Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze.

05:20, 06:10, 07:20, 08:10, 09:20, 10:25, 11:20, 11:55 (nie kursuje 26 VI do 29 VIII), 12:20, 13:20, 14:00 (nie kursuje w niedziele i święta, w okresie 1 VII do 31 VIII kursuje codziennie), 14:50, 15:30, 16:20, 17:30, 18:10, 19:35, 21:40

W sezonie busy i prywatni przewoźnicy kursują bardzo często z Gdyni i Władysławowa.

Prowadź mnie do EASY SURF Chałupy - Kemping Solar, Chałupy 4!

Tramwaj wodny

Najszybszym i chyba najtańszym sposobem dojazdu na Półwysep Helski jest tramwaj wodny z Gdyni. Z dworca kolejowego lub autobusowego dojedziecie na skwer bezpłatnym autobusem. Trzy razy dziennie ze Skweru Kościuszki w Gdyni odpływa prom do portu w Jastarni. W Jastarni wystarczy wsiąść w pociąg i przejechać 3 stacje do Chałup.

Aktualny rozkład można znaleźć tutaj.

 

Polecamy rower!

Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś na Półwyspie Helskim w środku sezonu... to jeszcze nie wiesz że najlepszym środkiem transportu na Półwyspie jest rower. Wszędzie zaparkujesz, nie stoisz w korkach a w każde  miejsce szybko i bezpiecznie dojedziesz ścieżką rowerową ciągnącą się wzdłuż całego Półwyspu - od Władysławowa do Helu. Więc jeśli masz taką możliwość - zabierz go ze sobą. 

Wypożycz rower

Rower możesz wypożyczyć też na miejscu, na Półwyspie. Jedna z wypożyczalni znajduje się zaraz po wjeździe na Półwysep, przy Torze Półwysep - WYPO. Następną znajdziecie przy wejściu na kemping Solar, Chałupy 4 - Plumbike.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r., kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. W sezonie 2020 otworzyliśmy drugą szkołę, która mieści się w Jastarni, przy Molo. Od sezonu 2021 szkoła z kempingu Chałupy 6 przenosi się na kemping Solar, Chałupy 4. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah