EASY SURF Travel
EASY SURF/pl/O nas/EASY SURF/EASY SURF Travel

EASY SURF Travel

SURFERSKIE BIURO PODRÓŻY

EASY SURF Travel - biuro podróży specjalizujące się w surferskich wyjazdach. Zebrane wieloletnie doświadczenia związane z windsurfingiem i kitesurfingiem oraz pasja do podróży w poszukiwaniu wiatru i fal pozwoliły nam w roku 2009 wystartować z projektem. Sami wiele podróżujemy, dlatego wiemy jak powinny wyglądać twoje idealne wakacje!

Poza spotami, na których znajdziesz nasze bazy jest jeszcze wiele innych, które zapadają głęboko w sercu i które każdy wind lub kitesurfer powinien odwiedzić. Dlaczego? Ponieważ na większości z nich pływaliśmy osobiście i możemy powiedzieć, że są jednymi z najlepszych na świecie.

Na bazie zebranego doświadczenia, wiemy GDZIE i KIEDY zabrać naszych klientów, aby wakacje z latawcem lub deską były niezapomniane!

Podczas naszych wyjazdów prowadzimy PROGRESS Campy z analizą video, dzięki czemu każdy nasz klient wraca bogatszy o nowe umiejętności.

Nasze ulubione destynacje to: Egipt, Grecja, Brazylia, Maurihus, Meksyk, Sri Lanka, Wyspy Kanaryjskie, Wyspy Zielonego Przylądka.

Biuro podróży EASY SURF Travel to tzw. multiagent. Sprzedajemy oferty tylko i wyłącznie licencjonowanych i sprawdzonych touroperatorów. Dzięki dostępowi do systemów rezerwacyjnych jesteśmy w stanie szybko wyszukać najkorzystniejszą ofertę wyjazdu dostępną na rynku. 

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top