Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY SURF Chałupy 6
EASY SURF/pl/O nas/EASY SURF Chałupy 6

Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY Surf Chałupy 6

Znajdziesz nas na kempingu „Chałupy 6” na Półwyspie Helskim.

Naszą specjalizacją jest windsurfing oraz kitesurfing. Prowadzimy kursy, obozy młodzieżowe i studenckie oraz  wypożyczamy sprzęt. Od lat gościmy najlepszych polskich zawodników organizując zawody rangi Mistrzostw Polski.

Działamy na rynku od 2001 roku i dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufało nam już wielu klientów. Co roku aktualizujemy i dopracowujemy ofertę, tak aby spotykała się z oczekiwaniami naszych klientów. Prowadzimy także szkołę kitesurfingu w Egipcie, szkołę kitesurfingu i windsurfingu na greckiej wyspie Limnos oraz surferskie biuro podróży.

W odróżnieniu od naszej konkurencji prowadzenie szkoły traktujemy jako PRACĘ, której celem jest spełnienie Waszych oczekiwań związanych z udanymi wakacjami. Dla nas najważniejszy jest klient - chętnie przyjmujemy każdą uwagę i z roku na rok staramy się być coraz lepsi.

Każdy nasz klient może liczyć na najwyżej jakości szkolenie, fachowe porady oraz świetną atmosferę. Naszą szkołę tworzą ludzie, dla których windsurfing i kitesurfing to życiowa pasja. Dzięki temu pomoc wam sprawia nam satysfakcję!

Ponieważ jesteśmy importerem sprzętu, w naszej bazie zawsze znajdziesz najnowszy sprzęt, na którym pływanie to czysta przyjemność. Jako dowód że powyższe słowa nie są "ściemą marketingową" niech będzie fakt, że zostaliśmy docenieni przez środowisko windsurfingowe i kitesurfingowe i co roku mamy zaszczyt organizować zawody Pucharu Polski FW i Slalom oraz Mistrzostwa Polski w windsurfingu.

Zapraszamy Was do naszej szkoły.
Team EASY SURF Chałupy 6

 

 


Znajdziesz nas na kempingu "Chałupy 6"

Baza EASY Surf Chałupy 6 znajduje się na Półwyspie Helskim , na największym kempingu – „Chałupy 6”, tuż przy miejscowości Chałupy. Znajdziecie nas po prawej stronie kempingu… 5 metrów od Zatoki Puckiej. Na kempingu znajduje się restauracja, sklep spożywczy, bankomat, kawiarenka internetowa oraz boisko do siatkówki.

 

 

Działamy prawie 5 miesięcy w roku!

Nasza baza czynna jest od 1 maja do 15 września, czasem nawet tydzień dłużej jeśli jest sprzyjająca aura. Pracujemy codziennie od 9:00 do 19:00.

 

Nasz akwen to ponad 400 metrów płytkiej wody!

Zatoka Pucka to zdecydowanie najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania sportów wodnych. Płaska, płytka oraz ciepła woda, równy i często wiejący wiatr stwarzają IDEALNE warunki do szkoleń windsurfingu i kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie!

 

Sprzęt - zawsze nowy i wysokiej klasy

Nasze centrum szkoleniowe wyposażone jest w najnowszy sprzęt renomowanych marek takich jak: Gaastra, Tabou, Vandal Sails, Nobile Kiteboarding, Ozone, Dakine, Quiksilver. Posiadamy ponad 70 desek i 100 pędników. Szkoła kitesurfingowa wyposażona jest w 50 latawców i 20 desek.

 

Nasza oferta - znajdziesz w niej coś dla siebie!

Nasza oferta jest z roku na rok udoskonalana, tak aby spełnić Wasze oczekiwania. Oferujemy szeroką gamę szkoleń każdym poziomie zaawansowania - od zera "do bohatera ;) Nasze obozy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród młodzieży, rodziców jak i studentów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Nasi instruktorzy to profesjonaliści z pasją

Nasza kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW (Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu), AWF i IKO (International Kiteboarding Organization). Zajęcia odbywają się w języku polskim, angielskim oraz niemieckim.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze

Zatoka Pucka jest bardzo bezpiecznym akwenem szkoleniowym. Woda w odległości około 400 metrów od brzegu nie przekracza głębokości 1,5 metra. Mimo to nad waszym bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów z dużym doświadczeniem, oraz osoby przeszkolone w zakresie ratownictwa. 

Do dyspozycji mamy także dwa pontony typu RIB (z silnikiem spalinowym), które są  zawsze gotowe do akcji. Wszystkim korzystającym z naszych usług zapewniamy kamizelki asekuracyjne i kaski (w przypadku osób niepełnoletnich obowiązkowo). 

Na bieżąco prowadzimy monitoring prognoz pogody, aby uniknąć zaskakujących sytuacji oraz zoptymalizować czas trwania szkolenia.

Sprawdź nas - zobacz jak wygląda nasza szkoła!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top