Egipt / El Gouna / EASY SURF El Gouna
EASY SURF/pl/O nas/EASY SURF/EASY SURF El Gouna

EASY SURF El Gouna

Znajdziesz nas w Egipskiej El Gounie

EASY SURF El Gouna to nasza szkoła kitesurfingu w egipskiej El Gounie. Funkcjonujemy przez 365 dni w roku!

Stawiamy na jakość szkoleń, które prowadzą tylko profesjonalni instruktorzy IKO w kilku językach. Zorganizowaliśmy tysiące kursów kitesurfingu, które prowadzimy od „zera” do treningów zawodniczych. Wypożyczamy sprzęt. Organizujemy eventy, testy sprzętu oraz wyprawy kitesurfingowe na bezludne wyspy Morza Czerwonego – Kitesafari. Wyszkoliliśmy dziesiątki licencjonowanych instruktorów IKO. 

Baza jest doskonale wyposażona - najnowszy sprzęt do kitesurfingu, dobra infrastruktura, z toaletami, prysznicami, restauracją, przechowalnią, biurem, strefą chill out - dzięki czemu możesz spędzać z nami komfortowo całe dnie.

Nasze miejsce i biuro znajdziesz w bazie Element Watersports - na północy prywatnego miasta El Gouna, które zostało wybudowane na pustyni od zera. El Gouna to nie Egipt... to europejskie miasteczko zlokalizowane po środku Afryki. Tak zwana „Afrykańska Wenecja” leży niedaleko jednego z najpopularniejszych lotnisk w Egipcie, skąd odlatuje co tydzień kilka samolotów czarterowych do Polski.

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top