Egipt / El Gouna / EASY SURF El Gouna

EASY SURF El Gouna

Znajdziesz nas w Egipskiej El Gounie

EASY SURF El Gouna to nasza szkoła kitesurfingu w egipskiej El Gounie, znana pod nazwą RedSeaZone. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005, przez 365 dni w roku! Jesteśmy licencjonowaną szkołą IKO nr 704.

Stawiamy na jakość szkoleń, które prowadzą tylko profesjonalni instruktorzy IKO w kilku językach. Zorganizowaliśmy tysiące kursów kitesurfingu, które prowadzimy od „zera” do treningów zawodniczych. Wypożyczamy sprzęt. Stworzyliśmy cykliczną międzynarodowa imprezę kitesurfingową KiteJamboree. Organizujemy eventy, testy sprzętu oraz wyprawy kitesurfingowe na bezludne wyspy Morza Czerwonego – Kitesafari. Wyszkoliliśmy dziesiątki licencjonowanych instruktorów IKO. Gościliśmy najlepszych światowych kitesurferów takich jak Ruben Lenten, Karolina Winkowska, Eudazio da Silva, Alex Neto i wielu innych.

Baza jest doskonale wyposażona - najnowszy sprzęt do kitesurfingu, dobra infrastruktura, z toaletami, prysznicami, barem "Kiteria", przechowalnią, biurem, strefą chill out - dzięki czemu możesz spędzać z nami komfortowo całe dnie.

Znajdziesz nas na północnej plaży Mangroovy w prywatnym miasteczku El Gouna, które zostało wybudowane na pustyni od zera. El Gouna to nie Egipt... to europejskie miasteczko zlokalizowane po środku Afryki. Tak zwana „Afrykańska Wenecja” leży niedaleko jednego z najpopularniejszych lotnisk w Egipcie, skąd odlatuje co tydzień kilka samolotów czarterowych do Polski.

Galeria

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top