Poznaj kadrę EASY SURF Chałupy 6! - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel

Poznaj kadrę EASY SURF Chałupy 6

Michał Lussa "Lussik"

Właściciel / Instruktor Kitesurfingu i Windsurfingu

Swoją przygodę z wodą rozpocząłem już po ukończeniu 3 miesięcy życia, gdy odbyłem swój pierwszy, 2 tygodniowy rejs z rodzicami, małym jachtem kabinowym... bez prądu, bieżącej wody i pralki ;) Wychowałem się nad wodą, zaczynając od żeglarstwa, które ze względu na większe ilości adrenaliny zamieniłem najpierw na windsurfing a następnie kitesurfing. Dziś najwięcej przyjemności sprawia mi pływanie na falach - zarówno z latawcem.. jak i klasyczny surfing. Zwiedziłem większość najlepszych spotów na świecie. Uwielbiam podróżować: luty, marzec i kwiecień przeważnie spędzam w El Gounie, od maja do września przemieszczam się między Chałupami 6 a Limnos a w pozostałych miesiącach roku spotkacie mnie w Brazylii, na Mauritiusie oraz innych naszych wyjazdach. Jestem instruktorem windsurfingu PSW oraz instruktorem kitesurfingu IKO level 2. W EASY SURF odpowiadam za... niemal wszystko ;) - od finansów, przez marketing i organizację po szkolenia.

Napisz: m.lussa@easy-surf.com lub zadzwoń do mnie: +48 513 020 571

Michał "Wesół" Wesołowski

 

Instruktor Kitesurfingu i Windsurfingu

Zaczynał w EASY jako instruktor windsurfingu... 6 sezonów temu. Od 2 lat również zapalony kitesurfer i instruktor kitesurfingu. Spokojny, konkretny, bardzo techniczny. Niedoszły zawodnik windsurfingowego freestyle, magister inżynier budownicta ;)

Marcin "Groszek" Groszewski

 

Instruktor Kitesurfingu

W EASY zaczynał jako.... obozowicz, który co roku wiernie przyjeżdżał doskonalić swoje umiejętności kitesurfingowe. Od 2 sezonów instruktor pełną gębą ;) Oaza spokoju, doskonale radzi sobie z dziećmi jak i kursantami wagi ciężkiej.

 

Magda Pawelec

Instruktorka Windsurfingu

W EASY zaczynała jako kursantka windsurfingowa... a następnie kitesurfingowa. Po kilku sezonach doskonalenia umiejętności zrobiła windsurfingowy kurs instruktora PSW. Doskonale radzi sobie z nauką dzieci i dorosłych. W EASY od 3 sezonów.

Jarosław "Jaro" Łęgowski

 

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

W EASY niemal od samego początku, gdzie zaczynał jako bosman. Szybko dorobił się międzynarodowych uprawnień windsurfingowych VDWS. Po kilku latach szkoleń do swoich umiejętności dorzucił pływanie na kite i zdobył międzynarodową licencję instruktorską IKO. Bardzo doświadczony, dobry freestyle'owiec windsurfingowy. Zorganizował kilka cykli zawodów windsurfingowych After work Freestyle Jam Session.   

Marcin Żyliński

 

Instruktor Windsurfingu

Chłopak z Gniezna... a wiadomo - z Gniezna to same fajne chłopaki są! W EASY zaczynał jako bosman i po pierwszym sezonie pracy zdobył uprawnienia instruktora windsurfingu PSW... z wyróżnieniem! Bardzo dobry i cierpliwy instruktor z super podejściem do najmłodszych kursantów. 

 

Stanisław Słodyczka

Instruktor Windsurfingu

Kolejny weteran pracy w EASY. Cierpliwy instruktor windsurfingu. W wolnych chwilach pomaga w rodzinnym interesie czyli... produkcji bombek choinkowych ;) Od 7 sezonów w EASY!

Filip Dworak

Instruktor Windsurfingu

7my sezon w EASY.... i chyba niestety ostatni, gdyż w tym roku kończy swoje studia medyczne i zaczyna pracę w służbie zdrowia.... :(

Rafał Stencel

Instruktor Kitesurfingu

3ci sezon w EASY. Cierpliwy, skuteczny i zawsze w pełni obłożony kursantami ustawiającymi się do niego w kolejce ;)

Bartek Gliszczyński

Instruktor Windsurfingu

Oaza spokoju, która nauczy pływać każdego! 2gi sezon w EASY.

Kuba Pawlak

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

W wolnych chwilach uczy muzyki w szkole podstawowej :) Mimo niewielkich rozmiarów (metr pięćdziesiąt w kapeluszu) - wielki instruktor! W EASY od 3 sezonów.

Wojtek Kozubski

Pomocnik Bosmana

Młody... ale zdolny! Zawsze uśmiechnięty, pozytywny i pomocny. W EASY od 2 sezonów.

Adam Krawczyk

Pomocnik Bosmana

W EASY od 2 sezonów. Specjalista od wydawania pianek i odwieszania żagli windsurfingowych ;)

Piotr Pawlus "Łysy"

Instruktor Kitesurfingu

W EASY od 6 sezonów. Doświadczony, spokojny instruktor kite'a patrzący na świat z trochę innej, własnej perspektywy. Wali prosto z mostu bez owijania w bawełnę. Konkretny i wymagający.

Olek Żak

Instruktor Windsurfingu

Jego blond fryzura to zasługa cioci testującej farmy L'oreal ;) Od 2 sezonów w EASY

Michał Zięba

Instruktor Windsurfingu

Pseudonim "Bułgar" ;)... i to nie dlatego, że pracował tam jako instruktor windsurfingu zanim trafił do EASY ;)

Karol Moska

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

W EASY zaczynał jako pomocnik bosmana. Po kilku sezonach zdobył uprawnienia instruktorskie i dziś spełnia się jako instruktor obu sportów. 4 sezon w EASY

Adam Kowalski

Instruktor Windsurfingu

Cześć jestem Adam, dziś pokaże Wam jak.... no właśnie - Adama powinnście kojarzyć z wszystkich naszych filmów instruktażowych. Lata doświadczenia w szkoleniach na każdym poziomie zaawansowania. 4ty sezon w EASY!

Ola Szczęch

Instruktorka Windsurfingu

2 sezon w EASY. Kurs instruktora PSW ukończyła z wyróżnieniem, na kursie organizowanym w EASY SURF. Doświadczona zawodniczka, trenująca w Sopockim SKŻ. Doskonale odnajduje się w szkoleniu dzieci i dorosłych.

Piotrek Pawelec

Instruktor Windsurfingu

Nasz wieloletni kursant, miłośnik freestyle'u. Uprawnienia instruktorskie zdobył na kursie PSW organizowanym w EASY SURF, który ukończył z wyróżnieniem. Od 3 sezonów w EASY, rozchwytywany przez stałych klientów ;)

Michał Mendak

Instruktor Kitesurfingu

7-dmy sezon w EASY... a to mówi samo za siebie! Bardzo doświadczony, spokojny i doskonale zorganizowany instruktor.

Weronika Dragan

Instruktorka Kitesurfingu

Współpracę z EASY zaczynała jako opiekunka obozowa. Szybko opanowała i zakochała się w kitesurfingu. Od 2016 prowadzi szkolenia kitesurfingu. 3 sezon w EASY! 

Wiktor Heleniak

Pomocnik Bosmana / Instruktor kitesurfingu

Kaszub z krwi i kości! Lokales ze Swarzewa. W EASY od 4 sezonów, gdzie zaczynał jako pomocnik bosmana a od sezonu 2017 certyfikowany instruktor kitesurfingu PZKite.

Dominik Chyła

Instruktor Windsurfingu

W EASY od wielu lat. Na początku jako kursant i obozowicz, następnie pomocnik bosmana a od końca sezonu 2016 - instruktor windsurfingu PSW. 

Patryk Stępień

Instruktor Windsurfingu

W EASY od 3 sezonów. Instruktor windsurfingu, choć ostatnio mocno rozwija swoje umiejętności kitesurfingowe... więc niebawem... kto wie :)

Marta Zygzuła

Instruktorka Windsurfingu

W EASY od 5ciu sezonów. Doświadczona instruktorka z super podejściem do szkolenia najmłodszych.

Adam Strybe "Strybol"

Instruktor kitesurfingu / Instruktor Windsurfingu / Instruktor Surfingu

Człowiek legenda. Filozof z wykształcenia, instruktor z powołania ;) Pływa i szkoli na wszystkim. Kilkanaście lat doświadczenia w szkoleniach sportów wodnych, amator windsurfingowego freestyle'u i pływania na falach. W chwili obecnej przebywa w Australii, ale zarzeka się wrócić do EASY na sezon 2018

Eryk Libner

Instruktor Windsurfingu / Instruktor Kitesurfingu

Lekko zakręcony, ale bardzo pozytywny i naładowany dobrą energią! 2 sezon w EASY

Piotrek Kuźniarski

Instruktor Kitesurfingu

Młody, bardzo dobrze rokujący instruktor kitesurfingu. 2gi i na pewno nie ostatni sezon w EASY. 

Tomasz Ptak

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

Strażak z wykształcenia... instruktor wielu sportów z zamiłowania! Przesympatyczny i grzeczny, zawsze pozytywny i gotowy do szkoleń i każdej porze dnia i nocy. Amator gimnastyki akrobatycznej, w szczególności szpagatów ;)

Bernard Buczyński

Instruktor Windsurfingu

Z daleka wygląda jak Jezus chodzący po wodzie ;) 2 sezon w EASY, cierpliwy i doświadczony instruktor, który mimo heavy metalowego wyglądu świetnie dogaduje się z najmłodszymi kursantami.

Maciek Drzazga "Macias"

Instruktor Kitesurfingu

9ty sezon w EASY, choć w ostatnich latach, ze względu na poważną pracę sprzedawcy nowych aut, odwiedza nas na krócej niż dawniej. Bardzo doświadczony instruktor, w EASY od zawsze... na zawsze :)

Bartek Zastawny "Flautas"

Instruktor Windsurfingu

Na półwyspie Helskim od zawsze. Bardzo doświadczony, cierpliwy instruktor. Chyba najlepszy wymiatacz wśród naszych freestyle'owych instruktorów windsurfingu. Jego ulubiony spot to "Flautaventura". Pasjonuje się chmurami, szczególnie tymi burzowymi. 

Pikuś legenda kempingu Chałupy 6

Pomocnik bosmana

W EASY od urodzenia. Pilnuje punktualnego przebiegu zajęć. Uwielbia windsurfing i stand up paddle. Cały sezon w Chałupach :)

Łukasz Komorowski "Komuch"

Instruktor Kitesurfingu

W EASY od 8miu sezonów. Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów kite w naszej szkole. Spotkacie go również na wyjazdach zagranicznych organizowanych przez EASY SURF. 10 godzin szkolenia dziennie to dla niego minimum. Zawsze czeka do niego kolejka kursantów, którym nie odmawia zajęć nawet w swojej przerwie obiadowej. Cieszymy się, że mamy takiego Łukasza :)

Jakub Janaszek "Yanah"

Kierownik obozów młodzieżowych / Instruktor Windsurfingu

Słynny Yanah. Kuba jest z nami od 9ciu sezonów. Multifunkcyjny kierownik obozów młodzieżowych. Doświadczony instruktor i trener wielu sportów w tym nart, snowboardu, badmintona, siatkówki i  boksu. Zapalony windsurfer, kitesurfer i wakeboarder. 

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top