Poznaj kadrę EASY SURF Chałupy 6! - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/O nas/Team

Poznaj kadrę EASY SURF Chałupy 6

Michał Lussa "Lussik"

Właściciel / Instruktor Kitesurfingu i Windsurfingu

Swoją przygodę z wodą rozpocząłem już po ukończeniu 3 miesięcy życia, gdy odbyłem swój pierwszy, 2 tygodniowy rejs z rodzicami, małym jachtem kabinowym... bez prądu, bieżącej wody i pralki ;) Wychowałem się nad wodą, zaczynając od żeglarstwa, które ze względu na większe ilości adrenaliny zamieniłem najpierw na windsurfing a następnie kitesurfing. Dziś najwięcej przyjemności sprawia mi pływanie na falach - zarówno z latawcem.. jak i klasyczny surfing. Zwiedziłem większość najlepszych spotów na świecie. Uwielbiam podróżować: luty, marzec i kwiecień przeważnie spędzam w El Gounie, od maja do września przemieszczam się między Chałupami 6 a Limnos a w pozostałych miesiącach roku spotkacie mnie w Brazylii, na Mauritiusie oraz innych naszych wyjazdach. Jestem instruktorem windsurfingu PSW oraz instruktorem kitesurfingu IKO level 2. W EASY SURF odpowiadam za... niemal wszystko ;) - od finansów, przez marketing i organizację po szkolenia.

Napisz: m.lussa@easy-surf.com lub zadzwoń do mnie: +48 513 020 571

Marcin "Groszek" Groszewski

 

Instruktor Kitesurfingu

W EASY zaczynał jako.... obozowicz, który co roku wiernie przyjeżdżał doskonalić swoje umiejętności kitesurfingowe. Od 4 sezonów instruktor pełną gębą ;) Oaza spokoju, doskonale radzi sobie z dziećmi jak i kursantami wagi ciężkiej.

 

Magda Pawelec

Instruktorka Windsurfingu

W EASY zaczynała jako kursantka windsurfingowa... a następnie kitesurfingowa. Po kilku sezonach doskonalenia umiejętności zrobiła windsurfingowy kurs instruktora PSW. Doskonale radzi sobie z nauką dzieci i dorosłych. W EASY od 3 sezonów.

Jarosław "Jaro" Łęgowski

 

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

W EASY niemal od samego początku, gdzie zaczynał jako bosman. Szybko dorobił się międzynarodowych uprawnień windsurfingowych VDWS. Po kilku latach szkoleń do swoich umiejętności dorzucił pływanie na kite i zdobył międzynarodową licencję instruktorską IKO. Bardzo doświadczony, dobry freestyle'owiec windsurfingowy. Zorganizował kilka cykli zawodów windsurfingowych After work Freestyle Jam Session.   

Piotr Pawlus "Łysy"

Instruktor Kitesurfingu

W EASY od 8 sezonów. Doświadczony, spokojny instruktor kite'a patrzący na świat z trochę innej, własnej perspektywy. Wali prosto z mostu bez owijania w bawełnę. Konkretny i wymagający.

Olek Żak

Instruktor Windsurfingu

Jego blond fryzura to zasługa cioci testującej farby L'oreal ;) Od 4 sezonów w EASY.

Karol Moska

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

W EASY zaczynał jako pomocnik bosmana. Po kilku sezonach zdobył uprawnienia instruktorskie i dziś spełnia się jako instruktor obu sportów. 4 sezon w EASY

Piotrek Pawelec

Instruktor Windsurfingu

Nasz wieloletni kursant, miłośnik freestyle'u. Uprawnienia instruktorskie zdobył na kursie PSW organizowanym w EASY SURF, który ukończył z wyróżnieniem. Od 5 sezonów w EASY, rozchwytywany przez stałych klientów ;)

Wiktor Heleniak

Instruktor kitesurfingu

Kaszub z krwi i kości! Lokales ze Swarzewa. W EASY od 6 sezonów, gdzie zaczynał jako pomocnik bosmana a od sezonu 2017 certyfikowany instruktor kitesurfingu PZKite.

Patryk Stępień

Instruktor Windsurfingu

W EASY od 5 sezonów. Instruktor windsurfingu, choć ostatnio mocno rozwija swoje umiejętności kitesurfingowe... więc niebawem... kto wie :)

Eryk Libner

Instruktor Windsurfingu / Instruktor Kitesurfingu

Lekko zakręcony, ale bardzo pozytywny i naładowany dobrą energią! To będzie jego 4 sezon w EASY. Możecie go również spotkać na naszych Kite Safari :) Dzieci uwielbiają zajęcia z nim!

Tomasz Ptak

Instruktor Windsurfingu i Kitesurfingu

Strażak z wykształcenia... instruktor wielu sportów z zamiłowania! Przesympatyczny i grzeczny, zawsze pozytywny i gotowy do szkoleń i każdej porze dnia i nocy. Amator gimnastyki akrobatycznej, w szczególności szpagatów ;)

Pikuś legenda kempingu Chałupy 6

Pomocnik bosmana

W EASY od urodzenia. Pilnuje punktualnego przebiegu zajęć. Uwielbia windsurfing i stand up paddle. Cały sezon w Chałupach :)

Łukasz Komorowski "Komuch"

Instruktor Kitesurfingu

W EASY od 10ciu sezonów. Jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów kite w naszej szkole. Spotkacie go również na wyjazdach zagranicznych organizowanych przez EASY SURF. 10 godzin szkolenia dziennie to dla niego minimum. Zawsze czeka do niego kolejka kursantów, którym nie odmawia zajęć nawet w swojej przerwie obiadowej. Cieszymy się, że mamy takiego Łukasza :)

Jakub Janaszek "Yanah"

Kierownik obozów młodzieżowych / Instruktor Windsurfingu

Słynny Yanah. Kuba jest z nami od 9ciu sezonów. Multifunkcyjny kierownik obozów młodzieżowych. Doświadczony instruktor i trener wielu sportów w tym nart, snowboardu, badmintona, siatkówki i  boksu. Zapalony windsurfer, kitesurfer i wakeboarder. 

Agnieszka Filipczyk

Instruktor kitesurfingu

Aga zasiliła nasze szeregi w 2018 roku zaraz po ukończeniu kursu PZkite! Zimą instruktora snowboardu. 

Baniamin Rostakowski

Instruktor windsurfingu

Beniamin to kolejny reprezentant "młodej kadry" ;) Ulubieniec zarówno naszych najmłodszych jak i tych dorosłych kursantów :)

Dawid Sladeczek

Instruktor windsurfingu

Dawid to człowiek miliona talentów, zawsze usmiechnięty! Kiedy nie uczy na windsurfingu możecie go spotkać na zawodach feestylw'owych z hulajnogi! Zeszły sezon rozpoczął ukończonym z wyróżnieniem kursem PSW, a zakończył kursem instruktorski PZKite, także w tym roku spodziewajcie się go również z latawcem w ręku :)

Filip Słowikowski

Instruktor windsurfingu

Filip, to człowiek niezastąpiony! Ulubieniec naszej małej kursantki Zuzy :) Doświadczony instruktor, świetnie radzi sobie z grupami i lekcjami indywidualnymi .

Kajetan Komorowski

Instruktor kitesurfingu

Dobrze myślicie - Kajtek to młodszy brat naszego Łukasza Komorowskiego. Młodszy, ale nie mniej zdolny instruktor! Zimą możecie go spotkać w naszej bazie w El Gounie ;)

Kasia Karwowska

Instruktorka windsurfingu

Nasza kochana Kasia :) Uwielbiają ją dzieci! Kasia dzielnie reprezentuje kobiecą część naszej kadry ;)

Krzysztof Włoch

Instruktor windsurfingu

Krzysztof to jeden z bardziej doświadczonych i niezmiernie wymagający instruktor. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. 

Kuba Dąbrowski

Instruktor windsurfingu

Kuba dołączył do naszej kadry w sezonie 2018. Jeśli marzysz o volcano, on Cię tego nauczy ;)

Kuba Elwart

Instruktor kitesurfingu

Już 3 sezon w EASY. Kuba dogada się z każdym kursantem i każdego postawi na deskę :)

Marek Grabowski

Instruktor kitesurfingu

Marek to jeden z tych młodych i zdolnych! Już 3ci sezon w EASY. Bardzo dobry i pracowity instruktor.

Mateusz Kaczalski

Instruktor kitesurfingu

Mati jest z nami od 2016 roku. Przyjeżdża w maju, wyjeżdża jako jeden z ostatnich we wrześniu. To jeden z tych cichszych ;) Zimą instruktor narciarstwa.

Mateusz Kosicki

Pomocnik bosmana

Potrzebujesz rescue? Mateusz ma Zatokę na oku i śpieszy pomocą każdemu windsurferowi i kitesurferowi w tarapatach na wodzie ;)

Tymon Nalborczyk

Pomocnik bosmana

Tymek to złoty chłopak! Pomoże ze wszystkim :) Zaczynał jako nasz obozowicz. Pasjonat kitesurfingu, także nie dziwi, że sezon zakończył kursem instruktorskim IKO.

Wojtek Garbocz

Instruktor kitesurfingu

Tylko wygląda na takiego spokojnego ;) Dołączył do EASY w 2018 roku i zostaje z nami na dłużej :)

Grzegorz Łopusiewicz

Head instruktorów / Szef bosmanów / Instruktor kitesurfingu

Jeśli PROgress to tylko z Grzesiem! Grzesiu to licencjonowany instruktor IKO i PZKite level 2 z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym zebranym na wielu światowych spotach min. w Brazylii, na Zanzibarze, Fuerteventurze czy Meksyku. Jest również instruktorem surfingu ISA oraz uczestniczy aktywnie w zawodach kitesurfingowych. Brał udział również w słynnych zawodach snowkite – Redbull Ragnarok. W roku 2018 wygrał zawody BIG AIR organizowane przez Core Kiteboarding Polska oraz Chałupy 6!

 

Gosia Bujak

Biuro

Gosia pierwszy raz w naszym Chałupowym biurze pojawiła się w 2016 roku. O kursach wie wszystko, o instruktorach prawie wszystko ;) Dzięki czemu pomoże Wam wybrać szkolenie idealne!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top