Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy, kemping Solar - Chałupy 4, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Przeprowadzamy się na Kemping Solar, Chałupy 4!

Drodzy klienci, nasza kitesurfingowa rodzino,

Trochę czekaliśmy by móc Wam to wszystko powiedzieć. Historia pisze się na nowo i stawia przed nami kolejne wyzwania. Chcemy Wam przekazać, że po 12 latach nasze drogi z kempingiem “Chałupy 6” rozchodzą się, a nasza wspólna przygoda kończy się wraz z sezonem 2020. To tutaj urośliśmy i nabraliśmy wiatru w żagle, który poniósł nas do Egiptu, Brazylii, Grecji i w inne, dalekie zakątki Świata. Dziękujemy szóstce za te wszystkie lata spędzone razem!

Tym razem jednak nie odpływamy daleko! Swoją nową przystań, nowy home spot, znaleźliśmy w świetnej lokalizacji, która otwiera przed nami nowe możliwości...

...TAK - od 2021 przeprowadzamy się na kemping Solar!

Zagościmy dosłownie w sercu kempingu ;) Nasza baza otrzymała nowy projekt stworzony przez świetnego architekta - windsurfera. Jest elegancka i funkcjonalna, a w środku skrywa przytulne obozowisko. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba!

Dziękujemy Kempingowi Solar, Chałupy 4 za stworzoną szansę na dalszy rozwój, którego już nie możemy się doczekać!

Zobacz projekt nowej bazy EASY SURF na Solarze:

Od sezonu 2021 jesteśmy na Chałupach 4 czyli na Solarze!

Za co pokochacie kemping Solar czyli Chałupy 4?

 • szeroką i piaszczystą plażę dzięki której Wasza nauka będzie jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza,
 • rodzinną, spokojną atmosferę,
 • super infrastrukturę: nowoczesne toalety, kort tenisowy, restaurację, sklepik,
 • dużą bazę noclegową kempingu o wysokim standardzie - nowe przyczepy i komfortowe domki na wynajem,
 • dedykowaną salę w restauracji dla naszych obozowiczów,
 • duży i niezatłoczony spot do nauki - kemping Solar od kempingu Chałupy 3 oddziela ponad pół kilometra trzcinowiska, które tworzy doskonały akwen do komfortowego prowadzenia szkoleń
 • bliskość morza - na plażę od strony można jest tylko kilka kroków!

 

Co nowego w bazie EASY SURF?

 • komfortowe i bezpieczne obozowisko “wewnątrz” bazy
 • dodatkowe miejsca noclegowe
 • dużo większe i bardziej komfortowe przebieralnie z szafkami
 • własny sanitariat dla obozowiczów
 • duże widokowe tarasy na dachu bazy

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah