Pogoda w Chałupach - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Pogoda w Chałupach

Kiedy będzie wiało? 

To jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań. Ciężko na nie precyzyjnie odpowiedzieć, bo - jak wszędzie, pogoda bywa zmienna. Postaramy się jednak pomóc Wam jak najlepiej zaplanować przyjazd do EASY SURF Chałupy 6. Na tej stronie znajdziecie kilka pożytecznych narzędzi (razem z instrukcją obsługi) i przede wszystkim aktualną sytuację pogodową na kamerze live. Teraz to Wy będzie mogli powiedzieć znajomym "kiedy będzie wiało" ;)

 

Prognozy pogody

Przede wszystkim pamiętajcie, że prognoza to... prognoza, czyli przewidywanie. Nie mówi, co będzie, a co może się stać :) Niemniej, w internecie znajdziecie różne strony z prognozami - mniej i bardziej trafnymi. Nie ma jednego, nieomylnego portalu, ale z doświadczenia możemy Wam polecić kilka stron, prognozujących wiatr na całym świecie. Jeśli jednocześnie kilka portali zapowiada dobre warunki, to sprawdzalność prognozy jest bardzo duża. Wtedy właśnie powinieneś zacząć się pakować :)

 

Windguru

W internecie możecie zobaczyć ogólną prognozę słynnego portalu Windguru.cz dla naszego spotu. Z naszego doświadczenia, najlepiej sprawdza się model WRF 9 km (siatka 9 km), który można zobaczyć tutaj. Model ten opóźniony - jeśli sprawdzasz prognozę właśnie teraz, to widzisz tę sprzed 12 godzin. Aby mieć prognozę aktualizowaną na bieżąco, należy wykupić wersję PRO.

 

Windfinder

Kolejna po Windguru strona z profesjonalnymi prognozami dla wind&kite surferów. Prognozę dla Chałup najlepiej sprawdzać tutaj.

 

Numeryczna prognoza pogody ICM

To bardzo dokładna prognoza tworzona przez Uniwersytet Warszawski. Prognoza ma dwa modele - UM o siatce 4 km (dokładniejsza) oraz COAMPS o siatce 13 km. Najczęściej lepszą sprawdzalność ma model UM. W przypadku prognozy dla Chałup, sprawdzamy model dla Władysławowa. Prognozy znajdzie pod linkami: progoza UM i prognoza COAMPS. Zielony kolor na wykresie siły wiatru oznacza prędkość 5-6 m/s. Możemy ruszać na wodę!

Zobacz jaka dziś pogoda - kamera live z EASY SURF Chałupy 6

Stacja meteo

Wykres wiatrowy

Dla naszego spotu z ostatnich 6h. Klikając na wykres przejdziesz do podstrony z pełnymi statystykami.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah