Pogoda w Chałupach - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel
EASY SURF/pl/Podróż/Pogoda i Webcam

Pogoda w Chałupach

Kamera live EASY SURF Chałupy 6 - kemping Chałupy 6

Stacja meteo

Wykres wiatrowy

dla naszego spotu z ostatnich 6h. Klikając na wykres przejdziesz do podstrony z pełnymi statystykami.

Prognozy pogody

Nie ma jednego, nieomylnego portalu, na którym można sprawdzić 100% prognozę pogody. Dlatego poniżej, znajdziecie kilka najlepszych, sprawdzonych portali przepowiadających prognozy wiatrowe na całym świecie. Jeśli prognozy z wszystkich portali będą przepowiadały podobne warunki, to sprawdzalność prognozy jest bardzo duża i jest to dobry znak by pakować się i jechać na pływanie :)

 

Windguru

 

Poniżej możecie zobaczyć ogólną prognozę słynnego portalu Windguru.cz dla naszego spotu.

Z naszego doświadczenia, najlepiej sprawdza się model prognozy WRF 9 km (siatka 9km), który można zobaczyć tutaj. Model ten opóźniony jest o 12 godzin i aby mieć bieżącą, nie opóźnioną prognozę należy wykupić wersję PRO.

 

Windfinder

Kolejna po windguru strona z profesjonalnymi prognozami dla wind & kite surferów. Prognozę dla Chałup najlepiej sprawdzać tutaj.

 

Numeryczna prognoza pogody ICM

Bardzo dokładna prognoza tworzona przez Uniwersytet Warszawski. Prognoza ma dwa modele - UM o siatce 4 km (dokładniejsza) oraz COAMPS o siatce 13 km. Najczęściej lepszą sprawdzalność ma model UM. W przypadku prognozy dla Chałup sprawdzamy model dla Władysławowa. Kilknijcie w bezpośredni link do progozy UM oraz prognozy COAMPS. Jeśli na wykresie siły wiatru pojawia się zielony kolor, czyli siła wiatru zaczyna osiągać prognozowaną prędkość w wysokości 5-6 m/s to możemy szykować się na pływanie ślizgowe na windsurfingu lub kitesurfingu :) 

 

 

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top