Połącz przyjemne z pożytecznym! Pracuj w EASY SURF Chałupy - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy, kemping Solar - Chałupy 4, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Instruktor KITEsurfingu

Instruktor kitesurfingu

Pływasz na kite i chciałabyś/byś zacząć na tym zarabiać? Świetnie trafiłaś/eś! Do naszych dwóch szkół na Półwyspie poszukujemy instruktorów kitesurfingu o różnym doświadczeniu :)

 

OKRES ZATRUDNIENIA

 

WYMAGANIA

 • uprawnienia IKO/ PZKite (do zrobienia również w EASY SURF Chałupy przed sezonem. Możliwość odpracowania części płatności w sezonie),
 • doświadczenie w pracy instruktora będzie atutem (również w innej dyscyplinie),
 • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
 • własna polica OC (obowiązkowo, możliwość wykupienia w szkole),
 • odbyty kurs/ znajomość Pierwszej Pomocy!

 

MILE WIDZIANE

 • umiejętność szkolenia w języku angielskiego lub innym,
 • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi, młodzieżą i zajęć grupowych,
 • patent motorowodny (duży plus),
 • umiejętność szkolenia windsurfingu lub/ i surfingu.

 

OFERUJEMY

 • zakwaterowanie w przyczepach lub dofinansowanie dla osób z własnym zakwaterowaniem,
 • zniżki w restauracji na kempingu (dot. wyłącznie pracowników EASY SURF Chałupy),
 • pełen grafik (6-8h godzin dziennie lub więcej),
 • integracje kadry w sezonie,
 • komplet radio wraz z auqackami, bar, leash, koszulkę instruktorską na sezon,
 • możliwość korzystania ze sprzętu szkoły,
 • rabaty na sprzęt topowych marek i szkolenia dla rodziny,
 • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności,
 • możliwość pracy po sezonie w Egipcie w naszych szkołach/ szkolenia na wyjazdach zagranicznych.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pracuj z profesjonalistami!

Zdobądź uprawnienia!

Jeśli nie masz jeszcze uprawnień możesz je zrobić przed sezonem w EASY SURF Chałupy. Oferujemy wsparcie finansowe i możlwiość odpracowania części kursu. 

Jesteśmy licencjonowaną szkołą windsurfingu PSW oraz kitesurfingu PZKite. Dwa razy do roku organizujemy kursy instruktorskie na instruktora windsurfingu PSW oraz pomocnika i instruktora PZKite.

 

Masz pytania, chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie zawierające CV, kilka zdań o sobie oraz dyspozycyjność na gosia@easy-surf.com. Pamiętaj, aby w tytule maila podać stanowisko na jakie aplikujesz :)

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r., kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. W sezonie 2020 otworzyliśmy drugą szkołę, która mieści się w Jastarni, przy Molo. Od sezonu 2021 szkoła z kempingu Chałupy 6 przenosi się na kemping Solar, Chałupy 4. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
Jastarnia

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
Travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah