Połącz przyjemne z pożytecznym! Pracuj w EASY SURF Chałupy - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Chałupy, kemping Solar - Chałupy 4, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Obsługa klienta

Obsługa klienta w biurze

Lubisz pracę z ludźmi i dobrze czujesz się w biurze, a dodatkowo wind i kite to Twój świat? Poszukujemy dziewczyn i chłopaków ds. obsługi klienta, który poprowadzi biuro w Chałupach lub Jastarni w sezonie, obsłuży kursantów, rezerwacje online i poprowadzi zagadnienia administracyjne. Brzmi dobrze?

OKRES ZATRUDNIENIA

WYMAGANIA

  • chęci do pracy i dyspozycyjność,
  • umiejętność rozwiązywania bieżących problemów,
  • komunikatywności, umiejętności aktywnej sprzedaży,
  • samodzielności, kreatywności, zaangażowania,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dobra znajomość Excela i obsługi komputera,
  • dużo uśmiechu i pozytywne nastawienie do ludzi,
  • umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej orientacji w branży wind&kite (mile widziana umiejętność pływania),

OFERUJEMY

  • zakwaterowanie w przyczepie lub dofinansowanie do własnego zakwaterowania,
  • nauka kitesurfingu, windsurfingu, surfingu, wing foila,
  • integracje kadry w sezonie,
  • możliwość korzystania ze sprzętu szkoły,
  • rabaty na sprzęt topowych marek i szkolenia dla rodziny,
  • dobre wynagrodzenie,
  • możliwość dofinansowania do kursów instruktorskich.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pracuj z profesjonalistami!

OBOWIĄZKI

  • obsługa kursantów w biurze,
  • obsługa rezerwacji online, zapytań mailowych i telefonicznych,
  • generowanie sprzedaży,
  • rozliczanie kursantów,
  • planowanie grafiku zajęć w oparciu o prognozę,
  • rozliczanie instruktorów,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • dbanie o odpowiednią ilość instruktorów w danych okresie.

Jak aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie zawierające CV, kilka zdań o sobie na gosia@easy-surf.com. Pamiętaj podać w mailu stanowisko, na które aplikujesz :)

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah