Praca / Pomocnik Bosmana / EASY SURF Chałupy / EASY SURF Jastarnia

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Pomocnik Bosmana

Pomocnik, czyli?

Kitesurfing, windsurfing lub surfing to twoja zajawka? A może marzysz o byciu instruktorem, ale musisz doszlifować swoje umiejętności? Dołącz do nas, zdobądź nowe umiejętności ogarniacza bazy, drobnych napraw sprzętu i naucz się kite-, windsurfingu

OKRES ZATRUDNIENIA

UWAGA: Istnieje możliwość pracy w krótszym wymiarze czasu, ale minimum 1 pełen miesiąc.

WYMAGANIA

  • podstawowa znajomość sprzętu kite i wind,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami,
  • chęć do pracy, pozytywna energia :)
  • odpowiedzialność, punktualność, kultura osobista.

MILE WIDZIANE

  • umiejętność pływania na kite- lub windsurfingu (wystarczą podstawy),
  • patent sternikamotorowodnego (bardzo mile widziany).

OFERUJEMY

  • zakwaterowanie w przyczepie bosmańskiej,
  • zniżki w restauracji na kempingu (dot. wyłącznie pracowników EASY SURF Chałupy),
  • integracje kadry w sezonie,
  • możliwość nauki kitesurfingu, windsurfingu, surfingu lub wingfoila,
  • możliwość korzystania ze sprzętu szkoły,
  • rabaty na sprzęt topowych marek.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pracuj z profesjonalistami!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • współpraca z head instruktorami w zakresie drobnych naprawy sprzętu kite i wind,
  • dbanie o motorówkę i skutera,
  • pomoc przy otwieraniu i zamykaniu bazy,
  • dbanie o zapas paliwa, oleju,
  • dbanie o czystość w miejscu pracy,
  • obsługa wypożyczalni windsurfingu,
  • obsługa stanowiska startowania i lądowania latawców oraz utrzymanie porządku na lądowisku,
  • drobne naprawy na bazie, w przyczepach,
  • wynoszenie śmieci, sprzątanie WC na bazie,
  • dbanie o porządek w szatni i przebieralni,
  • wydawanie pianek, kapoków i dbanie o porządek w piankowni,
  • pomoc przy grillach.

Masz pytania lub chcesz aplikować?

Wyślij swoje zgłoszenie zawierające CV, kilka zdań o sobie na gosia@easy-surf.com. Pamiętaj, podać w mailu stanowisko na jakie aplikujesz :)

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać do Chałup?

#hel(l)yeah